بهترین مانیکور مشهور در جوایز موسیقی بیلبورد 2021 – عکس ها

[ad_1]

جوایز موسیقی بیلبورد 2021 در واقع امسال بصورت حضوری تولید می شود ، بنابراین ستارگان و تیمهای آنها گرد هم آمدند تا همه را برای تلویزیون 4K ، عکسهای مطبوعات با وضوح بالا و البته رسانه های اجتماعی قابل نمایش کنند. لحظات زیبایی عصر امروز به طور قابل پیش بینی هیجان انگیزی بوده است و ما با دقت تمام همه چیز را تا ناخن ها گرفته ایم. و بله ، ستاره ها قطعاً به وجود آمده اند تا مثل همیشه چند لحظه مانیکور خوب به ما هدیه دهند.

در واقع ، علاقه مندان به ناخن بسیاری از این شب را تحسین می کردند ، اما برای اینکه مجبور نباشید به دنبال جستجو بروید ، ما همه آنها را اینجا آورده ایم تا در یک مکان لذت ببرید.

ببینید ، جالبترین مانیکورهایی که روی فرش قرمز جوایز موسیقی بیلبورد مشاهده کردیم.

سوییوتی

گتی ایماژ

شما فکر نمی کردید که ساویتی با ناخن های اساسی پا به جلو بگذارد ، مگر نه؟ هرگز. رپر با یک مانیکور کاملا صورتی به مراسم رفت تا با لباس شاهزاده خانم افسانه ای خود مطابقت داشته باشد. او از نشان دادن مجموعه چنگالهای فوق العاده بلند مستطیل شکل خود بسیار خوشحال بود. در قاعده هر ناخن یک گوهر عظیم قطره قطره ای شکل قرار دارد ، زیرا خوب ، بلینگ یک ضرورت است.

مسلسل کلی

گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>