بهترین محصولات آرایشی جدید و محصولات آرایشی آگوست 2021 ، همین حالا خرید کنید One/Size ، Smashbox ، Victoria’s Secret

[ad_1]

با توجه به کاهش آرایش جدید با نرخ سرگیجه ، ما بر عهده خود بوده ایم تا بتوانید جدیدترین رژ لب ها ، پایه ها ، سایه چشم ، داغ ترین (و گاهی اوقات غیر منتظره) همکاری ها و حتی ظهور بعدی را برای شما آسان تر کنیم. مارک بزرگ مورد حمایت افراد مشهور وقتی می گوییم اغراق نمی کنیم جذابیت سردبیران مشتاقانه مشغول کار هستند تک تک راه اندازی برای پیدا کردن برجسته هر ماه. اگرچه ما به موارد خاص خود جزئی هستیم ، اما چیزی جدید و درخشان برای همه وجود دارد. ممکن است کمی کنده شود ، اما گنج حاصل کاملاً ارزش آن را دارد.

اگر شما هم مثل ما هستید ، ضربان قلب شما احتمالاً هر زمان که یک دسته آرایش جدید ، فرمول بهبود یافته در یک کلاسیک قدیمی یا گامهای واقعی در جهت پایداری در حال کشف هستید ، افزایش می یابد. تنها در سال 2021 ، ما شاهد دسته بندی محصولات مانند رنگ پوست ، رژگونه و کرم برنز ، خطوط رنگی و موم های ابرو هستیم. این کافی است که هرکسی را مجبور به بازنگری در مجموعه آرایش خود کند تا بتواند فضایی برای چیزهای جدید ایجاد کند – یا تعداد کمی از افراد را به چرخش آنها اضافه کرده و به ظاهر روزمره خود جاز دهد. همانطور که جهان به آرامی باز می شود ، این محصولات را برای یک روز در دفتر یا یک شب با دوستان خود اهدا کنید. پس از بیش از یک سال اقامت در خانه ، به معنای واقعی کلمه همه چیز پیش می رود.

همانطور که همیشه در مراقبت از مو و پوست انجام می دهیم ، ما نیز آن را به اشتراک می گذاریم بهترین آرایش جدید در ماه آگوست که توصیه می کنیم به سبد خرید خود اضافه کنید. امیدواریم شما نیز مانند ما عاشق آزمایش با آنها باشید. و اگر به الهام بیشتری برای آرایش نیاز دارید ، همیشه می توانید راه اندازی های ماه گذشته را بررسی کنید که به همان اندازه تازه و هیجان انگیز هستند.

مطمئن شوید که هر هفته آرایش های جدیدی را که در این ماه رو به کاهش است بررسی کنید. (به ما اعتماد کنید ، نمی خواهید آن را از دست بدهید.)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>