بهترین محصولات آرایش در ژوئن 2021 راه اندازی شد

[ad_1]

بسیاری از ما طی سال گذشته آرایش زیادی نداشته ایم. در حالی که قفل کردن فرصتی را برای ما فراهم کرده است تا رژیم های مراقبت از پوست خود را مرتب کرده و تجربیات زیبایی حسی را به عنوان راهی برای کنترل استرس و اضطراب تجربه کنیم ، اما فرصت زیادی – یا دلیل واقعی – برای استفاده دقیق از پایه یا سایه چشم پررنگ و رژلب روشن را بشکنید (اگرچه ، اگر در حین قفل موفق به آرایش صورت کامل شدید ، ما شما را به شدت تحسین می کنیم). ظاهر آرایش WFH من شامل سه محصول بود: کانسیلر ، ریمل مژه و ابریشم لب ، و این روز خوبی بود. بعضی از صبح ها ، به سختی قدرت اراده برای شستن صورتم را داشتم.

هرچند که پادشاهی انگلستان به عقب باز می شود و ما می توانیم سرانجام با دوستان خود در میخانه ها و رستوران ها گشت بزنیم (حتی اگر بیشتر ماه در خارج از خانه باشد) ، بسیاری از ما با هیجان آرایش خود را از خواب زمستانی خارج می کنیم. نه تنها این ، بلکه مارک های زیبایی نیز انبوهی از پرتاب های جدید را به ما هدیه می دهند ، به طوری که پیگیری آن دشوار است – اما جای نگرانی نیست ، این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، هیجان انگیزترین لوازم آرایش را که می آیند انگلستان ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردهای ایندی و همه آسترها ، رژ لب ها و ریمل های مژه و ابرو در این بین.

وقتی صحبت از آنچه در ماه مه به انگلستان می رسد ، Glossier دو رنگ جدید را برای محدوده سایه مایع Lidstar خود معرفی می کند (شما می دانید مواردی که در مراسم جوایز گرمی 2018 در Beyoncé شروع به کار کردند) ، Christian Louboutin Beauty بزرگترین معرفی خود را برای معرفی سال (هم از نظر هیجان و هم از نظر اندازه) و سرانجام چندین مارک مشهور از ایالات متحده آمریکا آن را به آن سوی اقیانوس اطلس تبدیل می کنند (به زودی بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد!) به خواندن ادامه دهید تا تمام جدیدترین آرایش هایی را که در این ماه وارد انگلیس می شود کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>