بهترین محصولات آرایش در ژوئیه 2021 راه اندازی شد

[ad_1]

بسیاری از ما طی سال گذشته آرایش زیادی نداشته ایم. در حالی که قفل کردن فرصتی را برای ما فراهم آورد تا رژیم های مراقبت از پوست خود را مرتب کرده و تجربیات زیبایی حسی را به عنوان راهی برای کنترل استرس و اضطراب تجربه کنیم ، اما فرصت زیادی – یا دلیل واقعی – برای استفاده دقیق از پایه یا سایه چشم پررنگ و رژ لب روشن را بشکنید (اگرچه اگر در حین قفل موفق به آرایش صورت کامل شدید ، ما شما را به شدت تحسین می کنیم). ظاهر آرایش WFH من شامل سه محصول بود: کانسیلر ، ریمل مژه و ابرو و مرهم لب ، و این روز خوبی بود. بعضی از صبح ها ، به سختی قدرت اراده برای شستن صورتم را داشتم.

با این حال ، وقتی انگلیس به عقب باز می شود ، و ما می توانیم سرانجام در میخانه ها و رستوران ها با دوستانمان دور بشویم ، در عروسی ها شرکت کنیم (و در آن برقصیم!) و تماشا کنیم که رحیم استرلینگ و هری کین فوتبال را به خانه می آورند ، بسیاری از ما با هیجان زیاد آرایش از خواب زمستانی نه تنها این ، بلکه مارک های زیبایی نیز انبوهی از پرتاب های جدید را به ما هدیه می دهند ، به طوری که پیگیری آن دشوار است – اما جای نگرانی نیست ، این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، هیجان انگیزترین لوازم آرایش را که می آیند انگلستان ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردهای ایندی و همه آسترها ، رژ لب ها و ریمل های مژه و ابرو در این بین.

وقتی صحبت از آنچه در ماه ژوئیه وارد انگلیس می شود ، در این ماه چندین نسخه فوق العاده ویژه وجود دارد. مارک آرایش خنثی از کربن HIGHR Collective سه سایه برهنه به دامنه خود اضافه کرده است ، Huda Beauty از دو مشاور زیبایی مستقر در انگلستان استفاده کرده است تا رنگ های محدودی از رژ لب مایع پرفروش خود را تولید کند و Hourlgass Cosmetics یک پالت سایه قابل تنظیم را راه اندازی کرده است. برای کشف این موارد و بقیه موارد جدید آرایش که در این ماه وارد انگلیس می شود ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>