بهترین محصولات آرایش سبک برای تابستان 2021

[ad_1]

هنگامی که بیرون هوا گرم و آفتابی است ، آخرین چیزی که می خواهید بپوشید صورت کامل آرایش است که احساس می کند پوست شما را خفه می کند – یا بهتر بگوییم ، هر لحظه ممکن است در لیوان گل رز شما ذوب شود. و این نکته مهم است ، شما مجبور نیستید ، زیرا این روزها گزینه های بسیار زیادی برای آرایش سبک و ضد عرق در بازار وجود دارد. شما می توانید از بین برنزهای کرم و رژگونه های ژل مایع ، ریمل های ضد آب یا فرمول های لوله ای که بر روی مژه های شما احساس وزن دارند (و از بین نروید ، مگر اینکه از آب گرم برای از بین بردن آنها استفاده کنید) از بین نمی روند ، لب ها و مرهم های لب رنگی را انتخاب کنید. و هنگامی که نوبت به پایه شما می رسد ، در ماه های تابستان ما دوست داریم که رنگ های مرطوب کننده پوست و مرطوب کننده های رنگی را ارائه دهیم که پوشش سبک تر ، شفاف تر و یا پنهان کننده هایی دارند که به راحتی می توانند به جای کل پایه استفاده شوند.

توجه به این نکته مهم است که اگر اصلاً نمی خواهید آرایش کنید ، نباید احساس بدی داشته باشید (فقط لطفاً ، هر کاری که می کنید ، استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید و مرتباً آن را دوباره بزنید). اما اگر کسی هستید که از آرایش لذت می برد و می خواهید برخی از گزینه های ضد وزنی و ضد آب مورد علاقه ما را کشف کنید ، به خواندن ادامه دهید تا بهترین انتخاب های ما را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>