بهترین محصولات زیبایی جدید داروخانه 2021 – مراقبت از پوست ، مو و آرایش

[ad_1]

زیبایی داروخانه همیشه در دنیای زیبایی مقوله ای مهم و محو نشدنی بوده است ، اما شاید هرگز به اندازه فعلی باشد. با شیوع همه گیری ، بسیاری از ما مجبور به زندگی با بودجه تنگ تر و در عین حال فهمیدن اهمیت مراقبت از خود هستیم ، ما بیشتر به داروخانه ها – و فروشگاه های آنلاین آنها که به ما امکان می دهد از گردش های غیر ضروری جلوگیری کنیم – تمایل بیشتری داشته ایم. برای محصولات مراقبت از مو ، مراقبت از پوست و آرایش که حالات و چهره ما را روشن می کند.

دسته زیبایی داروخانه ها مانند گذشته نیست و منظور ما این است که به بهترین شکل ممکن است. داروخانه هایی مانند Walgreens ، Rite Aid و CVS همیشه منبع مناسبی برای برخی از مارک های مورد علاقه ما بوده اند ، و آنها همچنان سفرهای سریعی را برای انتخاب Tylenol و دستمال توالت بسیار سرگرم کننده ادامه می دهند. اما دهه گذشته شاهد گسترش مارک هایی بودیم که می توانیم انتظار داشته باشیم در راهروهای داروخانه ها بیابیم و همچنین سطح جدیدی از پیچیدگی در فرمول هایی که در قفسه ها قرار می دهند وجود دارد.

همانطور که در حال حاضر تحت عجیب ترین و چالش برانگیزترین شرایطی که تاکنون شناخته ایم وارد سال 2021 می شویم ، می خواستیم خرید آن برای خریداران بهترین محصولات زیبایی داروخانه جدید با جمع کردن هیجان انگیزترین پرتاب هایی که اندکی پس از توپ انجام می شود ، می افتد. آماده شوید تا عاشق یک دسته جدید از شامپوها ، تقویت کننده های پوست و موارد دیگر شوید که همه آنها می تواند با چند کلیک – یا یک سفر واقعی به داروخانه خوب – متعلق به شما باشد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>