بهترین محصولات مراقبت از پوست که در ماه مه 2021 راه اندازی شد

[ad_1]

قبل از همه گیر شدن ، صنعت زیبایی با سرعت کمتری در حال رشد بود ، با پرتاب های جدید هر روز هفته. اما بعد از گذشت بیش از یک سال از کنار گذاشتن آرایش (اگر هنوز هم هر روز فونداسیون استفاده می کنید ، ما به طور جدی شما را تحسین می کنیم) و تمرکز روی وضعیت پوست خود ، بخش مراقبت از پوست به طور مثبت منفجر شد. از راه اندازی ها و همکاری های جدید گرفته تا هجوم اخیر خطوط مراقبت از پوست افراد مشهور مانند J.Lo و Alicia Keys ، پیگیری همه جدیدترین و عالی ترین ها و همچنین آنچه که در اینجا در انگلیس در دسترس است بدون پرداخت هزینه های گزاف ، کار سختی است. هزینه ها خوب ، این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، جالب ترین راه اندازی محصولات مراقبت از پوست را که به انگلستان وارد می شوند ، جمع می کنیم ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردین ایندی و تمام سرم ها ، کرم ها و ضد آفتاب ها در این بین.

مه 2021 یک ماه هیجان انگیز است ، و نه فقط به این دلیل که در میخانه های هفدهم و رستوران برای صرف غذا در محیط داخلی (البته با ظرفیت کم) دوباره باز می شود. چه شما عاشق مراقبت از پوست باشید و چه بخواهید که بالاخره یک رژیم مراقبت از پوست را برای خود تنظیم کنید ، علاقه مند خواهید شد که لیست ما را که شامل یک ضد آفتاب معدنی از برند شیک و جذاب استرالیایی Grown Alchemist است () اولین بار برای نام تجاری) ، و آروماتراپی تقلبی صورت تیره و تار از ابتکار صنعت Isle of Paradise – دو محصولی که به عنوان تجارب زیبایی حسی دو برابر می شوند ، روندی که در حالی که همه ما در قفل بودیم شروع به کار کرد.

برای کشف همه محصولات مراقبت از پوست که در این ماه وارد انگلیس می شوند ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>