بهترین محصولات مراقبت از پوست که در ژوئن 2021 راه اندازی شد

[ad_1]

قبل از همه گیری ، صنعت زیبایی از قبل با سرعت شکننده رشد کرده بود ، با پرتاب های جدید در هر روز هفته. اما بعد از گذشت بیش از یک سال از کنار گذاشتن آرایش (اگر هنوز هم هر روز از زیرسازی استفاده می کنید ، ما به طور جدی شما را تحسین می کنیم) و تمرکز بر وضعیت پوست خود ، بخش مراقبت از پوست به طور مثبت منفجر شد. از راه اندازی ها و همکاری های جدید گرفته تا هجوم اخیر خطوط مراقبت از پوست افراد مشهور مانند J Lo و Alicia Keys ، پیگیری همه جدیدترین و بهترین ها و همچنین آنچه که در اینجا در انگلیس در دسترس است بدون پرداخت هزینه های گزاف حمل و نقل دشوار است. . خوب ، این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، هیجان انگیزترین پرتاب های مراقبت از پوست را که به انگلستان وارد می شوند ، جمع می کنیم ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردین ایندی و تمام سرم ها ، کرم ها و ضد آفتاب ها در این بین.

ژوئن 2021 یک ماه هیجان انگیز است ، و فقط به این دلیل نیست که در روز بیست و یکم دولت ممکن است فقط بتواند تمام محدودیت های قفل شدن را خاتمه دهد (لازم به ذکر است که این هنوز تأیید نشده است). چه شما عاشق مراقبت از پوست باشید و چه بخواهید که بالاخره یک رژیم مراقبت از پوست را برای خود تنظیم کنید ، علاقه مند می شوید لیست ما را که شامل مارک الهام گرفته از مراکش است ، شامل پاک کننده ژله ای جدید Oasis Fresh Dissolving مارک الهام گرفته از مراکش است. تعطیلات تابستانی ما ، ضد عفونی کننده و مرطوب کننده دست هوشمند Bioderma 2 در 1 با عواید مهم ، و آغازگر جدید هیجان انگیز و ترکیبی SPF شارلوت تیلبری برای ما آرایش آرزوهایمان است.

برای کشف همه محصولات مراقبت از پوست که در این ماه وارد انگلیس می شوند ، به مطالعه ادامه دهید.

– گزارش اضافی توسط سوفیا پانیچ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>