بهترین محصولات مو در ژوئن 2021 راه اندازی شد

[ad_1]

سال گذشته به ما فرصت کافی داده است تا موهای خود را با محبت و لطافتی که بسیار سخت خواستار آن بود ، قرار دهیم. ما وقت بیشتری برای امتحان درمان های خانگی داشتیم و دلایل کمتری برای حالت دادن به موهایمان داشتیم ، و به آن وسیله ای برای وسایل داغ ، سفید شدن ، بافتن تار ، محصولات حالت دهنده ، و حتی مسواک زدن و شستشوی بیش از حد می دادیم (من از شما نمی دانم ، اما من این را یک شاهکار قلمداد می کردم اگر هفته ای دو بار موهایم را بشویم). در این ماه ، با این حال ، بسیاری از ما توانسته ایم به رنگ موهای مورد علاقه خود برگردیم و دوستان خود را دوباره ببینیم ، ممکن است شما یک بار دیگر موهای خود را از بین برسانید.

اگر چنین است و شما می خواهید موهای خود را مانند حالت قفل کردن ، سالم و زیبا نگه دارید ، به محصولات مراقبت و حالت دهی مناسب در زرادخانه زیبایی خود نیاز خواهید داشت. و این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، هیجان انگیزترین مدل های مو را برای ورود به انگلیس جمع می کنیم ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردین ایندی و تمام کرم ها ، اسپری ها و نرم کننده ها در این بین. در ماه ژوئن ، چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد ، از جمله صاف کننده کاملا جدید بی سیم از Cloud 9 ، ورود مارک مراقبت از مو با عسل تزریق شده Gisou به انگلستان و سیستم جدید سم زدایی فلزی ثبت شده از L’Oréal Professionnel که نوید می دهد که عمر رنگ موهای شما را طولانی می کند.

بنابراین ابزار داغ خود را گردگیری کنید ، مسواک خود را حفاری کنید و به مطالعه ادامه دهید تا تمام محصولات جدید مو را که در این ماه به بازار عرضه شده اند ، کشف کنید.

– گزارش اضافی توسط Tori Crowther

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>