بهترین محصولات مو در ژوئیه 2021 راه اندازی شدسال گذشته به ما فرصت کافی داده تا موهای خود را لطیف و لطیف بدست آوریم که بسیار ناامیدکننده است. ما وقت بیشتری برای امتحان درمان های خانگی داشتیم و دلایل کمتری برای حالت دادن به موهایمان داشتیم ، و به آن وسیله ای برای وسایل داغ ، سفید شدن ، بافتن تار ، محصولات حالت دهنده ، و حتی مسواک زدن و شستشوی بیش از حد می دادیم (من از شما نمی دانم ، اما من این را یک شاهکار قلمداد می کردم اگر هفته ای دو بار موهایم را بشویم). با این حال ، در این ماه ، به دلیل از بین بردن محدودیت های ویروس کرونا در انگلیس ، بسیاری از ما بیرون می رویم و خیلی بیشتر از این ، شما ممکن است یک بار دیگر موهای خود را از طریق برنده بریزید.

اگر اینگونه باشد و بخواهید موهای خود را مانند حالت قفل شدن سالم و سالم حفظ کنید ، به محصولات مراقبت و حالت دهی مناسب در زرادخانه زیبایی خود احتیاج دارید. و این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، هیجان انگیزترین مدل های مو را برای ورود به انگلیس جمع می کنیم ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردین ایندی و تمام کرم ها ، اسپری ها و نرم کننده ها در این بین. در ماه جولای ، یک بسیار مشتاقانه منتظر باشید ، از جمله صاف کننده بی سیم GHD ، حجم دهنده ابتکاری از Color Wow ، و یک اتصال جدید سشوار از Dyson که نوید دماهای با کیفیت سالن را از راحتی خانه خود می دهد.

بنابراین ابزار داغ خود را گردگیری کنید ، مسواک خود را حفاری کنید و به مطالعه ادامه دهید تا تمام محصولات جدید مو را که در این ماه به بازار عرضه شده اند ، کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>