بهترین محصولات پاک کننده برای نوارهای بافته شده و سبک های محافظتی

[ad_1]

بعد از حدود یک هفته که نوارهای بافتنی یا پیچ و تاب های تازه خود را تکان داده اید ، ممکن است به معنای واقعی کلمه برای پاکسازی مو و پوست سر خارش داشته باشید. در حالی که ممکن است وسوسه شوید که به کارهای روزمره معمول شستشوی خود بپردازید – شامپو ، حالت و مرطوب کننده – سبک های محافظتی آب زیادی را خیس می کنند و شستشوی کامل باقی مانده های محصولات پاک کننده را دشوار می کنند. اگر می خواهید بدون ایجاد مزاحمت در الگوهای پیچیده بافتن ، مقداری TLC به موها و پوست سر خود بدهید ، در این صورت ما 7 محصول پاک کننده عالی پیدا کرده ایم تا سبک شما را در فرم عالی نگه دارد.

شامپوهای خشک به طرز شگفت آوری فریاد بزرگی برای از بین بردن روغن و کثیفی در حالی که دستکاری مو را به حداقل می رساند ، اما همه شامپوهای خشک برای موهای آفریقایی مناسب نیستند. ما توصیه می کنیم یک شامپوی بدون آب کف را انتخاب کنید تا روغن و کثیفی را بدون خشک کردن پیچ و مهره های ظریف جذب کنید. اگر چیزی را کمی مرطوب کننده و خوب در از بین بردن خارش ترجیح می دهید ، ما یک روغن یا ژل پاک کننده را که حاوی روغن درخت چای یا سرکه سیب است بسیار توصیه می کنیم. درخت چای به دلیل آرامش خارش پوست سر ، و کاهش روغن و شوره سر شناخته شده است. سرکه سیب برای ایجاد تعادل در PH پوست سر ، کاهش التهاب ، به حداقل رساندن باکتری ها و تسکین خارش توصیه می شود.

اگر مو و پوست سر شما به یک تمیز کننده عمیق تر نیاز دارد ، استفاده از شامپوی شفاف ساز اشکالی ندارد اما باید آماده باشید که کارهای اضافی انجام دهید. ما یک شامپوی میسلار را پیشنهاد می کنیم که دارای کلاهک خروجی باشد تا بتوانید برنامه را مستقیماً روی پوست سر و قسمتهای بین نوارهای خود متمرکز کنید. هنگام استفاده از شامپوی شفاف کننده ، حتماً نوارهای خود را ببندید تا در طول نوارها ، آب اضافی یا پاک کننده در آن نماند. بعد از اینکه به آرامی پاک کننده را روی پوست سر خود امولسیون کردید ، و تمام صابون های پوست سر و موهایتان را آبکشی کردید ، سپس یک نرم کننده سبک به طول و انتهای بافت های خود بمالید و سپس بشویید. هنگامی که نوارهایتان کاملا خشک شد ، پوست سر خود را با یک روغن مغذی مو لمس کنید.

پیش رو ، 7 مورد از بهترین محصولات را برای تمیز و تازه نگه داشتن نوارهای بافتنی ، پیچ ها و سبک های محافظ بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>