بهترین مدل موهای المپیک 2021 توکیو

[ad_1]

المپیک توکیو پر رنگ بوده است و ما فقط در مورد آنهایی که در پرچم هر کشور نشان داده شده صحبت نمی کنیم. ورزشکارانی که در این رویداد بزرگ تابستان شرکت می کنند ، خود را – و افتخار خود را برای برخی از کشورهایی که نماینده آنها هستند – از طریق رنگ مو و لوازم جانبی روشن بیان می کنند و بار دیگر ثابت می کنند که تنها یک راه برای شبیه شدن به المپیکی وجود ندارد. .

در ابتدای بازی ها ، نائومی اوساکا ، ستاره تنیس را دیدیم که با بافتن قرمز و سفید ، بافتن دور کمر ، اشاره ای به رنگ پرچم توکیو و تیمی که در آن شرکت کرده بود ، تظاهر می کرد. ورزشکاران دیگری مانند امیلی جید کمپبل خودمان-که در گروه وزنه برداری A +87 کیلوگرم زنان نقره گرفت-کریستینا کلمونز از تیم ایالات متحده-که در ماده 100 متر هاتل زنان با پوشیدن کلیپ های پروانه شرکت کرد-و شلی آن فریزر پرایس جامائیکایی-که لباس می پوشید. موهای زرد و نارنجی روشن هنگام بردن مدال نقره در مسابقات 100 متر زنان در هفته گذشته-همچنین به دلیل مدل موهای پر جنب و جوش که هنگام مسابقه در طول و قبل از المپیک پوشیده بودند مشهور شده اند. البته ، منشأ بسیار بیشتری وجود دارد ، و تعداد زیادی ورزشکار در سال جاری در توکیو مدل موی خود را تهیه کرده اند.

پیش از این بخوانید تا برخی از مدل موهای مورد علاقه خود را که تا به حال در المپیک دیده ایم ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>