بهترین مد و لوازم خانگی برای خرید در ماه مه 2021

[ad_1]

اگر تاکنون سعی کرده اید دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن می گردید در میلیون ها قطعه لباس ، کفش ، لوازم جانبی و وسایل داخلی جدید که روزانه به بازار عرضه می شوند ، پیدا کنید ، پس می دانید که خرید آنلاین کاری غیر از آسان است – اما به همین دلیل شما ما را گرفتی روزهای ما به یافتن بهترین چیزهای جدید مطلوب برای خرید هر ماه شما از جالبترین مارک های این فصل اختصاص یافته است و ما هفت مورد برجسته را که می خواهید ASAP به سبد خرید خود اضافه کنید ، دستی انتخاب کرده ایم.

در ماه مه ، با نزدیک شدن به فصل بهار ، مشتاق هستیم که یک جفت صندل تابستانی جدید به کمد لباس خود اضافه کنیم. به جای انتخاب صندل های معمول مشکی ، قهوه ای یا با رنگ خاک ، 2021 این انگیزه را به ما می دهد که روشن و جسورانه عمل کنیم و در رنگارنگ ترین (و راحت ترین) کفش هایی که می توانیم پیدا کنیم سرمایه گذاری کنیم. در مرحله بعدی ، چه کسی به دنبال یک لباس میدی جدید یاس بنفش است که به مجموعه لباس بهاری خود اضافه کند؟ یاس بنفش رنگ موردعلاقه مد برای بهار / تابستان 2021 است و هر بار که یک قطعه بنفش جدید به کمد لباس خود اضافه می کنیم ، نمی توانیم چیزی دیگری خریداری کنیم. از نظر جواهرات ، ما کاملاً کنار نیامده ایم بریجتون، و ما رویاهای دوشس هاستینگ خود را در ماه مه در جواهرات مروارید باروک زیبا زندگی می کنیم. مجموعه جدید توسط آلونا دارای تعداد زیادی گردنبند و گوشواره مروارید باروک است و همچنین پیشنهاد می کنیم مارک های جواهرات بریتانیا با قیمت مشابه دافین و اولیویا و مروارید را بررسی کنید.

و به روزرسانی سبک زندگی بدون هیچ چیز جدید و جذاب دیگری در خانه یکی چیست؟ در ماه مه ، ما می خواهیم در یک گلدان زیبا و چشم نواز از Anissa Kermiche سرمایه گذاری کنیم. وسایل خانه او که در شیک ترین اتاق های برجسته قابل مشاهده است خلاصه معماری، کمی از جنبه اسپن است ، اما این قطعات به خوبی قیمت آن را دارند تا اتاق نشیمن یا دفتر خانه خود را به سطح فوق العاده بعدی برسانید. با توجه به یک نکته عملی تر ، بالاخره زمان خرید برخی از ملافه های سبک برای خنک و راحت نگه داشتن زمان گرم شدن شبها فرا می رسد. ما خسته شده ایم که انبه به تازگی اولین مجموعه کالاهای خانگی خود را به بازار عرضه کرده است که شامل انتخاب مناسب کتانی ، لباس خواب و بالش است.

ادامه مطلب را برای هفت مد و لباس مجلل زیبا که ما در ماه مه خریداری می کنیم ، ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>