بهترین مد و لوازم خانگی برای خرید در ژوئن 2021

[ad_1]

اگر تاکنون سعی کرده اید دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن می گردید در میلیون ها قطعه لباس ، کفش ، لوازم جانبی و وسایل داخلی جدید که روزانه به بازار عرضه می شوند ، پیدا کنید ، پس می دانید که خرید آنلاین کاری غیر از آسان است – اما به همین دلیل است که شما ما را گرفتی روزهای ما اختصاص یافته است به پیدا کردن بهترین چیزهای جدید مطلوب برای شما برای خرید هر ماه از جالبترین مارک های فصل ، و ما هفت مورد برجسته است که شما می خواهید ASAP را به سبد خرید خود اضافه کنید.

در ماه ژوئن ، همانطور که از فصل تابستان استقبال می کنیم ، مشتاقیم لباس شنای جدیدی به کمد لباس خود اضافه کنیم. آفتاب تابستان به جای انتخاب یک کت و شلوار مینیمال ، انگیزه ما را برای روشن و پررنگ بودن و سرمایه گذاری در ست های یک پارچه و بیکینی پر رنگ چاپ می کند. و یک روز کنار ساحل ، استخر یا حتی در پارک بدون کیف حمل پارچه ساخته شده با اخلاق چه اتفاقی می افتد؟ ما عاشق کیف های بزرگ سایز بزرگ هستیم که با دوام ساخته می شوند و فضای کافی برای قرار دادن پتو ، بطری آب ، SPF یا چند وسیله ضروری برای پیک نیک را دارند. از نظر جواهرات ، تابستان همه چیز در مورد گردنبندهای مروارید ، گوشواره ها و دستبندها است. مرواریدها اغلب به عنوان یک وسیله جانبی کلاسیک و سنتی دیده می شوند ، اما با محبوبیت این سنگ قیمتی آب شیرین در میان ستارگانی مانند هری استایلز ، Machine Gun Kelly و جاستین بیبر – مرواریدهای تابستانی پیروان فرقه ترجیحی بیشتری پیدا می کنند.

با موضوع استقبال از تابستان ، ما می خواهیم کمد لباس های خود را زیبا کنیم و همچنین خانه های خود را روشن کنیم. برای انجام این کار ، ما در حال انجام چند تغییر کوچک برای تقویت آفتاب در داخل خانه هستیم – مانند شمع های رنگارنگ ، یک گلدان جذاب جدید و گل های خشک به عنوان یک روش نگهداری کم برای اضافه کردن زندگی به گوشه های خانه ما در حالی که زمان بیشتری را صرف می کنیم خارج از منزل. به هفت مد و لوازم خانگی زرق و برق دار که در ماه ژوئن خریداری می کنیم ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>