بهترین مربیان Nike Air Max برای Air Max Day 2021

[ad_1]

بار دیگر ، Nike Air Max Day (معروف به 26 مارس) تقریباً در معرض دید ما قرار دارد و رک و پوست کنده ، فقط یک راه برای جشن گرفتن آن به سبک وجود دارد. خرید یک جفت جدید Air Max در این مرحله یک سنت سالانه است ، پس چرا سال 2021 باید متفاوت باشد؟ نباید ، و ما اینجا هستیم تا کمک کنیم.

برای کسانی که نمی دانند ، نایک ایر مکس توسط طراح آمریکایی تینکر هتفیلد در سال 1987 طراحی شد ، پس از اینکه او برای اولین بار به پاریس سفر کرد و از مرکز پمپیدو بازدید کرد. همانطور که توسط اسنیکر فریکر، “هاتفیلد ، که به عنوان یک معمار آموزش دیده بود ، با استفاده از رویکرد ساختمان از داخل – که ساختار آن در اطراف نمای بیرونی ساختمان پیچیده شده است ، گرفته شد. از این ایده ایده آشکار سازی عملکرد داخلی کفش و پنجره هوا قابل مشاهده است. متولد شد ” در سال 1988 ، یک شمایل اضافی Air Max به مجموعه اضافه شد و از آن زمان ، مجموعه فقط در اندازه و محبوبیت رشد کرده است.

برای کشف همه سبک های مورد علاقه Nike Air Max ما که هم اکنون برای خرید در دسترس هستند ، ادامه مطلب را بخوانید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>