بهترین مرطوب کننده های رنگی و رنگ های براق کننده پوست برای سال 2021مرطوب کننده رنگی با ظرافت بین یک پایه و یک مرطوب کننده ، گزینه پایه مناسب برای کسانی است که بدون داشتن آرایش کامل به آرایش نیاز به برخی از پوشش ها دارند و می خواهند چیزی به طور هم زمان در بدن آبرسانی کند. رنگ های پوست کاملاً مشابه هستند – پوشش کمی سبک ، قابل ساخت و درخشندگی یا طبیعی دارند – فقط با مقدار کمی مواد مرطوب کننده.

در حالی که طی سال گذشته در خانه مانده بودیم ، ما با کمال میل از محصولات پایه با پوشش نور (یا در بعضی موارد بدون پایه) و تمایل به رژیم های مراقبت از پوست خود استقبال کرده ایم (البته از جمله SPF روزانه) ، که با گذشت زمان تغییر در نحوه قدردانی از رنگ پوست و کار با پوست را تشویق می کند. با سهولت قفل شدن و ظهور ما در تابستان ، ما در مورد شما چیزی نمی دانیم ، اما هنگامی که صحبت از پایه و اساس می شود ، پوست ما اشتیاق به چیزی سبک ، شبنم و مرطوب کننده دارد – و این جایی است که مرطوب کننده رنگی ، و یک “رنگ پوست” جدید دسته ای که به آرامی ظهور می کند ، وارد شوید.

از پوشش ملایم تا متوسط ​​، مرطوب کننده های رنگی و رنگ پوست بهترین همراه روزانه برای پنهان کردن هر منطقه از قرمزی و رنگدانه ، تا شکستگی و تیرگی است. با استفاده از تنفس دوباره به پوست ، این فرمول های سبک باعث روشن شدن رنگ پوست شما می شوند ، حتی رنگ پوست را یکدست می کنند و گاهی اوقات می توانند کمی در برابر آفتاب و رادیکال های آزاد آسیب رسان به پوست محافظت کنند.

پیش رو ، ما لیستی از 13 مرطوب کننده رنگی و رنگ آمیزی تقویت کننده رنگ پوست و رنگ پوست را ایجاد کرده ایم که بدون بار سنگین ، درخشش شبنم را ارائه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>