بهترین مرطوب کننده های مرطوب کننده برای روزاسه که توسط متخصصان پوست توصیه می شود

[ad_1]

پیدا کردن یک مرطوب کننده جدید یک اقدام کاملاً آسان به نظر می رسد ، درست است؟ پس از همه ، ما برای انجام یک کار از مرطوب کننده استفاده می کنیم: پوست خود را آبرسانی کنیم. اما اگر روزاسه داشته باشید ، می تواند هر تصمیمی را برای خرید مراقبت از پوست (حتی ساده ترین) کمی سخت تر انجام دهد.

وقتی نوبت به یافتن مرطوب کننده مناسب روزاسه می رسد ، باید به اندازه کافی مرطوب کننده باشد تا احساس خشک ، حساس و گاهی گزگز را از بین ببرد ، اما نه هم ضخیم است که باعث ایجاد جوشهایی می شود که در برخی از انواع روزاسه دیده می شود. تعادل خوبی بین این دو وجود دارد که تسلط بر آن می تواند مشکل باشد.

اما نترسید ، برای کمک به پاسخگویی به تمام سوالات ما ، ما از متخصصان خواستیم تا هنگام انتخاب مرطوب کننده برای پوست مستعد روزاسه ، هر آنچه را که باید بدانید ، تجزیه کنند. همیشه ایده خوبی است که از متخصصی که می تواند هرگونه روش درمانی اضافی برای کنترل وضعیت شما تجویز کند ، روزاسه را به طور حرفه ای تشخیص دهید ، اما اگر به دنبال برخی توصیه های برتر در مورد یافتن مرطوب کننده هستید ، درست عمل کرده اید محل.

روزاسه چیست؟

روزاسه نوعی بیماری التهابی پوستی مزمن است که تقریباً از هر 10 نفر 1 نفر در انگلیس مبتلا است ، با علائم رایج از جمله ، قرمزی (اغلب بر روی پیشانی ، بینی ، گونه ها و چانه تأثیر می گذارد) ، برجستگی و جوشچه ، شکستگی مویرگ ها ، برافروختگی ، احساس سوزش ، تورم صورت ناشی از التهاب ، و احساس خشکی در پوست است. در رنگ های تیره پوست ، روزاسه باعث ایجاد آکنه مانند ، سوزش یا سوزش هنگام استفاده از محصولات مراقبت از پوست و لکه های پوستی و همچنین خشکی بافت می شود. به طور معمول ، تعدادی از محرک های رایج روزاسه وجود دارد که باید مراقب آنها باشد ، که شامل الکل ، درجه حرارت شدید ، قرار گرفتن در معرض آفتاب ، غذاهای پرادویه ، ورزش و عوامل روانی مانند استرس است.

همه اینها می تواند پوست مستعد روزاسه را بسیار حساس کند و یافتن محصولات مراقبت از پوست ، به ویژه یک مرطوب کننده قابل اعتماد ، یک کار دشوار است.

انتخاب یک مرطوب کننده برای پوست مستعد روزاسه

وقتی صحبت از مراقبت از پوست برای روزاسه می شود (که می توانید در اینجا درباره آن بیشتر بخوانید) ، باید مانترا شما کمتر باشد. آلیا احمد ، متخصص روان درمانی و مشاور NHS و گت هارلی به POPSUGAR گفت: “داشتن روزاسه می تواند باعث خشکی پوست شود ، که برای برخی از افراد منجر به رطوبت بیش از حد و تشدید التهاب می شود.” همه متخصصانی که با آنها صحبت کردیم نیز موافقت کردند که جستجوی محصولات ملایم و غیر تحریک کننده اصلی است.

توضیح داد: “شما به موادی نیاز دارید که به ترمیم مانع پوستی شما کمک کنند”. دکتر لورن همیلتون دکتر زیبایی و بنیانگذار Victor & Garth ، “موادی مانند گلیسیرین و اسید هیالورونیک باعث آبرسانی به پوست شما می شود در حالی که سرامیدها در رطوبت قفل می شوند و به بازگرداندن عملکرد سد پوست کمک می کنند.”

همچنین خوب است که به دنبال مرطوب کننده هایی باشید که غیر comedogenic هستند ، به این معنی که فرموله شده اند تا منافذ پوستی شما را مسدود نکنند ، به گفته دکتر Sonia Khorana ، پزشک عمومی (با توجه به خاصیت پوستی) و دکتر زیبایی در West Midlands. به همین دلیل است که دکتر Amiee Vyas ، پزشک زیبایی ، مشاور Get Harley و یکی از بنیانگذاران هیئت مشاوره Black Skin ، گفت که “اگر ژل و لوسیون داشته باشید ترجیح داده می شود”. علاوه بر مراقبت از این مواد ، برخی از افراد ممکن است بخواهند به دنبال محصولات ضد قرمزی باشند تا به آرام شدن گرگرفتگی کمک کند.

موادی که به طور بالقوه می توان از آنها در مرطوب کننده روزاسه جلوگیری کرد

اکثر افراد مواد سازنده ای مانند رایحه را تحریک کننده نمی دانند بنابراین نیازی به نگرانی نیستند ، با این حال ، افراد مبتلا به روزاسه ممکن است متوجه شوند که رایحه موجود در محصولات مراقبت از پوست می تواند پوست آنها را کمی بدتر کند. به همین دلیل ، متخصصان توصیه می کنند از آن در برنامه های معمول خود اجتناب کنید – یا حداقل تا زمانی که این مواد را به عنوان محرک های احتمالی رد نکنید. علاوه بر این ، دکتر ویاس توصیه کرد از استفاده از کرم های بیش از حد سنگین خودداری کنید “زیرا این مواد می توانند پوست را مسدود کرده و باعث ایجاد پاپول و جوش شوند” ، به خصوص اگر شما روزاسه پاپولوپوستولار داشته باشید.

نکته اصلی در مورد مرطوب کننده های روزاسه این است که به دنبال لوسیون های سبک در مقابل کرم های سنگین باشید و مراقب موادی باشید که به بازیابی عملکرد سد پوست کمک می کنند – که توسط روزاسه به خطر افتاده است – و باعث تحریک شما نمی شود. پوست بیشتر

مرطوب کننده های پوست برای روزاسه که توسط متخصص پوست توصیه می شود

برای دیدن بهترین مرطوب کننده های مرطوب کننده پوست مستعد روزاسه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>