بهترین مرطوب کننده های مرطوب کننده برای استفاده در هنگام آرایش ، برای هر بودجه

[ad_1]

شما می توانید گرانترین پایه ، محبوب ترین کانسیلر و پودر تنظیم کننده را با هزاران بررسی پنج ستاره بخرید ، و مهم نیست که پوست شما در زیر آن آرایش به درستی از قبل آماده نشده باشد. یکی از مهمترین مراحل هنگام انجام آرایش ، لایه برداری و مرطوب سازی پوست از قبل است ، زیرا هرچه صورت شما صاف و مرطوب باشد ، آرایش شما بهتر می شود ، ماندگاری آن بیشتر می شود و مجبور به انجام آن می شوید. پوشیدن. این بدان معنی است که داشتن یک مرطوب کننده خوب و مناسب برای استفاده در زیر آرایش کلیدی است.

زوئی تیلور ، آرایشگر ، توضیح داد: “انتخاب مرطوب کننده مناسب پوست شما برای به دست آوردن بهترین نتیجه از فونداسیون و از جلوگیری از تکه تکه شدن یا چرب شدن پایه ، بسیار مهم است. به نظر می رسد به اندازه کافی ساده ، اما هر کسی که قبلاً سعی در جستجوی کرم صورت جدید داشته باشد ، می داند که گزینه های زیادی وجود دارد ، و در این حالت ، نه تنها نیاز به نوع پوست و سطح حساسیت شما دارد ، بلکه نیاز به زیر آرایش زیبا بازی کن چربی و فونداسیون زیاد به آن نمی چسبد. هیدراتاسیون کافی نداشته و کانسیلر شما چین می خورد. و سپس این مسئله وجود دارد که آیا دقایقی که چیزی را روی آن قرار دهید ، پوست کنده یا غلت می خورد.

با توجه به موارد بسیار زیاد ، ما تصمیم گرفتیم که به آرایشگران حرفه ای در هر دو طرف حوض مراجعه کنیم تا دریابیم که کدام کرم ها ، لوسیون ها و سرم ها را در کیت های خود نگه داشته اند ، از خریدهای معامله ای مانند Embryolisse و Weleda تا گزینه های فوق العاده جالب از آگوستینوس بدر و لا پراری. این جوانب مثبت صدها فرمول را عیب یابی می کنند ، پایین می آورند که کدام یک کار می کنند و کدام یک کار نمی کنند و مرطوب کننده های موجود در این لیست همه این کارها را انجام می دهند. آنها نه تنها آبرسانی و صاف می کنند ، بلکه به حفظ آرایش نیز کمک می کنند و مانند یک آغازگر عمل می کنند اما بدون نیاز به افزودن لایه اضافی به پوست (همیشه یک امتیاز). به خواندن ادامه دهید تا این مرطوب کننده های معجزه آسا را ​​که همچنین آغازگرهای آرایشی فوق العاده ای ایجاد می کنند ، کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>