بهترین مرطوب کننده های پاک کننده برای حذف آرایش 2021

[ad_1]

مومیایی های تمیز کننده واقعاً بهترین ها را از هر دو دنیا به ما می دهند: یک بافت و تجربه مجلل و عملکردی بهتر حتی در مورد از بین بردن مواد آرایشی مانده ، SPF و مواد ناخوشایند روز. با تشکر از بافت غنی ، مومیایی کردن به طور خارق العاده ای در از بین بردن آرایش آرایش موثر است ، همه در حالی که پوست را آرام می کند و هرگز پوست را سفت و سفت نمی کند. بعلاوه ، آنها در واقع کمتر از آنچه که به نظر می رسد استفاده می کنند.

کافی است مقداری از مومیایی 10p سکه را در دستان خود برداشته و با هم بمالید تا کمی مومیایی گرم شود و حداقل برای یک دقیقه روی پوست خشک ماساژ دهید. هنگامی که مومیایی کردن را روی کل صورت خود انجام دادید (و اگر می خواهید آرایش چشم خود را نیز پاک کنید) ، فقط با یک پارچه ماسلین مرطوب پاک کنید و کار خود را تمام کنید. به خصوص هنگام استفاده از مومیایی کردن ، آخرین مرحله استفاده از پارچه برای اطمینان از اینکه: 1. آرایش شما کاملا پاک شده و 2. شما یک فیلم چرب روی صورت نخواهید داشت بسیار مهم است. سپس می توانید با استفاده از یک کرم یا شوینده ژل پیگیری کنید یا بقیه روال (مرطوب کننده و SPF) را ادامه دهید. اگر شما آرایش سنگین و SPF را دنبال می کنید ، تمیز کردن مضاعف (که به معنای پیگیری یک پاک کننده سبک و دوم است) را توصیه می کنیم ، اما اگر صحبت از مراقبت از پوست است ، کمی تنبل هستید ، بهتر است ، نسبت به استفاده از یک دستمال مرطوب آلوده به محل دفن زباله.

مومیایی های پاک کننده برای اکثر انواع پوست بسیار مناسب است. بله ، حتی پوست چرب و مختلط. در حقیقت ، مواد شوینده با بافت مومیایی در واقع می توانند از مواد تمیزکننده قوی یا لایه بردار موثرتر باشند ، اما اگر نگران مسدود شدن منافذ پوست یا تشدید شرایط هستید ، همیشه با یک متخصص پوست مشورت کنید. مومیایی ها همچنین برای سال مناسب هستند ، اما اگر پوست خشک و بیرون از آن سرد باشد ، بسیار ایده آل هستند.

ما فرمول های مومیایی کننده تمیز کننده کره و روغن مورد علاقه خود را همیشه جمع و جور کردیم که هیدراته می شوند و پاک می شوند بدون اینکه پوست هرگز چرب شود – نوید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>