بهترین موم آرایش ابرو برای ابروهای کامل و کرکی

[ad_1]

هنگامی که می خواهید ابروهای شما آن حالت کرکی ضد فشار جاذبه را داشته باشند ، گاهی اوقات یک ژل استاندارد ابرو کافی نیست. به همین دلیل ، به نظر می رسد ، مارک های آرایش در حال انتشار هستند موم های ابرو چپ و راست. ما در مورد نوع مومی که برای از بین بردن مو استفاده می شود صحبت نمی کنیم. ما در مورد یک دسته کاملا جدید از محصولات نظافت ابرو با الهام از ترفند ابرو صابون صحبت می کنیم.

مواد تشکیل دهنده موم ابرو می تواند از یک محصول به محصول دیگر تفاوت قابل توجهی داشته باشد ، اما نکته مشترک در همه آنها این است که آنها بسیار قوی تر از ژل متوسط ​​ابرو هستند. این به این دلیل است که ، طبق گفته شیمی دان لوازم آرایشی جینجر کینگ ، برخی از این محصولات در واقع پایه صابون دارند و بنابراین محلول در آب نیستند (بنابراین هنگام تعریق شما از بین نمی روند). همانطور که رون رابینسون ، شیمیدان لوازم آرایشی توضیح می دهد ، سایر محصولات حاوی “موم” هستند [that] ممکن است محکم تر از فرم دهنده های فیلم مورد استفاده در ژل ها باشد. ”

روند درخواست در نهایت شبیه کاری است که با ژل ابرو معمولی انجام می دهید ، با این حال ، باید کمی احتیاط و آمادگی بیشتری داشته باشید. لنی بیلی ، آرایشگر ، توصیه می کند: “نکته من این است که ابتدا قبل از استفاده از موم مسواک بزنید و مرتب کنید. این به شما کمک می کند در صورت لزوم فضاهایی را که باید پر کنید ، ببینید.” “قبل از اینکه موم سخت شود ، مطمئن شوید که آنها را همانطور که دوست دارید شکل دهید.” زیرا به محض سفت شدن موم ابرو ، موهای ابرو مطمئناً تا ساعت ها در جای خود می مانند.

اگر می خواهید بازی ابرو خود را به روز کنید ، به خواندن ادامه دهید تا این هفت را ببینید بهترین موم های ابرو، در زیر

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>