بهترین مژه مصنوعی ، طبق گفته آرایشگران و ویراستاران زیبایی

[ad_1]

ما آن را درک کردیم – این روزها ، واقعاً جایی برای رفتن نیست ، و آرایش با ماسک ممکن است احساس بیهوده ای داشته باشد ، اما ما را بشنوید: مژه مصنوعی یک روش سریع و آسان برای تقویت چشم های شما هستند و می توانند به نظر برسند که آن را با هم دارید (حتی اگر واقعاً این کار را نکنید).

این که آیا مایل هستید مژه های خود را نرم و لطیف ، کرکی و یا طولانی و پر از آن کنید که تقریباً ابروهای شما را لمس می کند ، جعلی ترین بلیط برای چند جلوه کردن ظاهر شما است. لکه های ترسناک ، پوسته پوسته شدن یا عواقب ناشی از ریمل های خاص را فراموش کنید. به محض استفاده ، مژه های تقلبی ثابت باقی می مانند و تا زمانی که زمان از بین بردن آنها باشد شگفت انگیز به نظر می رسند.

طبق گفته تامی ، آرایشگر مستقر در نیویورک ، تسلط بر روند درخواست زمان می برد ، اما تمرین کاملاً عالی است. وی می گوید: “همیشه با اندازه گیری مژه تا خط مژه شروع کنید ، بسیاری از این نوارها از فضای چشم افراد طولانی ترند ، بنابراین اندازه گیری و اصلاح آن بر اساس آن همیشه خوب است.” پس از آن ، تامی یک لایه نازک از چسب و یک لایه ضخیم تر به نوک جلوی و انتهای مژه می زند ، سپس اجازه می دهد تا چسب خشک شود و به یک لایه نرم تبدیل شود و مژه را روی درب قرار دهد.

صرف نظر از زیبایی MO شما – طبیعی ، پررنگ یا جایی بین آن – مطمئناً مجموعه ای متناسب با سبک شخصی شما وجود دارد. اگر شک دارید ، این کار را نکنید. فقط برای اثبات به پایین پیمایش کنید ، زیرا در اینجا همه چیز را پیدا می کنید ، از افراد و لهجه های نیمه مژه گرفته تا گزینه های کاملاً نوار va-va-voom جلد.

ترجیح شما هرچه باشد ، آرایشگر و جذابیت مژه های ساختگی مورد تأیید ویرایشگر نگاهی به مژه هایی می اندازند که همیشه می خواستید. (شما میتوانید بعدا از ما تشکر کنید.)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>