بهترین نسخه های جدید آرایش در فوریه 2021

[ad_1]

با کاهش آرایش جدید با سرعتی گیج کننده روزانه ، ما تصمیم گرفته ایم که انتخاب جدیدترین آسترها ، رژ لب ها و موارد مشابه را برای شما راحت تر کند. جذابیت سردبیران با اشتیاق بیش از هر نسخه جدید و نام تجاری در حال ظهور برای پیدا کردن برجسته در انتخاب های روشن و براق هر ماه. اگرچه جزئی از موارد مورد علاقه خاص خود هستیم ، اما ضربان قلب ما با هر بار انتشار آرایش مهیج ، افزایش می یابد – و حالا که رسماً شروع به کار 2021 کرده است ، مارک ها بهترین قدم های خود را به جلو می گذارند و سال را با بهترین راه اندازی های خود آغاز می کنند.

با هر محصول جدید ، دیدن اینکه مارک های زیبایی چه نوآوری هایی برای بهبود فرمول یا طراحی ارائه می دهند ، همیشه هیجان انگیز است. به راحتی می توان گفت که آرایش تنها چیزی است که از مانترا “اگر شکسته نشود ، اصلاحش نکن” معاف است. این قسمت هیجان انگیز بازار در حال گسترش است: یافتن گنجینه های آرایش جدید برای کمک به ما در ارائه بهترین ، واقعی ترین شخصیت های خود به جهان … – مهم نیست که چقدر ظاهر زیبا و مینیمالیستی ما باشد.

اکنون که سال جدید در حال انجام است ، وقت آن است که برخی از وضوح زیبایی را تنظیم کنید. این محصول با محصولات قدیمی (و تاریخ انقضا) سال های گذشته و با فرمول ها ، سایه ها و رایحه های جدید به بازار عرضه شده است. بنابراین همانطور که همیشه مراقبت از پوست و مو انجام می دهیم ، لیست های زیر را نیز لیست خواهیم کرد کاهش آرایش جدید در ماه فوریه که توصیه می کنیم به سبد خرید خود اضافه کنید. این محصول را با افتخار به جلسه بزرگنمایی بعدی خود ، بیرون رفتن از فاصله اجتماعی یا فقط برای سرگرمی هنگام آزمایش در خانه بپوشید. همچنین می توانید پرتاب های ماه گذشته را که ما هنوز دوستشان داریم بررسی کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>