بهترین نمایش های تلویزیونی کودکان بریتانیا در دهه 90

[ad_1]

هیچ چیز کاملاً شبیه شنیدن مضمون متناسب با برنامه تلویزیونی مورد علاقه کودکان شما نیست که شما را به دوران طلایی کودکی برگرداند. در آن زمان ، بعد از صرف میان وعده های مدرسه ، پرهیز از انجام تکالیف درسی و مسئولیت های به ظاهر کمتری ، روزهای ما پر بود ، بنابراین منطقی است که هر از گاهی همه ما فرصتی را برای رفتن به یک مسیر حافظه پایین می شناسیم. شنیدیم که شما از شما سال می کنند ، و چه راهی بهتر از این که از برخی از سنگهای قیمتی تلویزیون قدیمی بازدید کنید ، موافقت می کنیم.

همانطور که هر بچه بریتانیایی دهه 90 می داند ، صبح روزهای شنبه غیر از این شروع می شود زنده و لگد زدن، و آن زمان ارزشمند بعد از مدرسه و قبل از چای برای کلاسیک هایی مانند گرانج هیل. شما همچنین دوست خواهید داشت که با کارتون های داخلی که از سال های خنده دار و کاملاً متعلق به دهه 80 است ، دوباره آشنا شوید نخود پودینگتون و پیتر آبی به نمادین موز و باب سازنده.

لحاف خود را بگیرید و با تماشای کلیپ هایی از بهترین نمایش های تلویزیونی کودکان انگلیس ، به یک خط حافظه بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>