بهترین نوارهای اپیلاسیون برای استفاده در خانه برای از بین بردن آسان موها

[ad_1]

از بین همه روش هایی که می توانیم موهای ناخواسته صورت و بدن را در خانه از بین ببریم ، واکس زدن احتمالاً بی نظم ترین است. مطمئناً تراشیدن شامل یک تیغه تیز است و موج زدن یا اپیلاسیون می تواند ناراحت کننده و خسته کننده باشد ، اما اپیلاسیون به مهارت ، شجاعت و در بعضی موارد به کلی بی توجهی به آنچه بسیاری از متخصصان توصیه می کنند ، نیاز دارد.

کریس جی ادیگون ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره قبلاً گفت: “مگر اینکه شما یک واکس خانگی باتجربه باشید ، من همیشه بسیار محتاطانه توصیه می کنم آن را توصیه کنم.” جذابیت. “متغیرهای بسیاری وجود دارد که با اپیلاسیون در خانه ممکن است به اشتباه برود ، از جمله کنترل درجه حرارت موم ، که نیاز به گرم شدن ، اپیلاسیون موها (و نه پوست) ، و واکنش های تحریک کننده به اجزای کیت دارد.”

خبر خوب: راهی برای اپیلاسیون در خانه وجود دارد که نگرانی کمتری دارد. نوارهای مومی حدس دما و عدم دقت منطقه را از معادله اپیلاسیون با ارائه قطعات آماده و آماده برای پاره کردن خارج می کنند. با استفاده از نوارهایی که ما در اینجا برای شما جمع آوری کرده ایم ، هرگز مجبور نخواهید شد با مشکل آشفتگی – و خطر سوختگی احتمالی – که همراه با مایکروویو یک دیگ گوو است ، و نه توزیع ناهموار آن در قسمت بدن انتخاب شما

اگرچه این نوارها اپیلاسیون در خانه را بسیار ساده تر می کنند ، اما هنوز هم نکاتی وجود دارد که همه باید آنها را قبل از زخم زدن از ریشه رعایت کنند. هانا نارنجو ، متخصص زیبایی ، قبلاً گفت: “مو باید بین یک هشتم و یک چهارم اینچ باشد.” جذابیت. بعلاوه: “اطمینان حاصل کنید که پوست شما تمیز است.” لوسیون ها ، ژل ها و روغن های مرطوب کننده چسبیدن موم به موهایی را که سعی در از بین بردن آن دارید دشوار می کند.

نارنجو توصیه می کند که لایه برداری را در روز یا حدوداً پس از اپیلاسیون انجام دهید ، اما پس از آن ، لایه برداری منظم بین اپیلاسیون ضروری است. ماری هیاگ متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره علاوه بر لایه برداری جلوگیری از موهای رشد نکرده است جذابیت، “لایه برداری همچنین به پوست کمک می کند تا سالم به نظر برسد و موها را به سمت بالا ترغیب می کند و در جهت صحیح رشد می کنند.”

اکنون که برای برداشتن آماده هستید ، برترین گزینه های موجود در مورد نوارهای مومی را که می توانید در خانه استفاده کنید ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>