بهترین نکات برای خرید آنلاین محموله

[ad_1]

اواخر بسیاری در دنیای فروش مجدد تغییر کرده است. روزهایی که گذشته حسن نیت گزینه اصلی برای یافتن گنجینه های مورد علاقه قبلی با تخفیف های سنگین بود ، مدت هاست که گذشته است. به جای آن ، گروه های لباس و بازارهای فروش مجدد وجود دارد که هر لحظه میلیون ها کالا را برای خرید به خود اختصاص داده اند.

خرید از قبل متعلق به خود می تواند ترسناک باشد. با دریایی از موجودی کالا و فروشگاه های جدید که با سرعت زیادی وارد بازار می شوند (از تجارت الکترونیکی سنتی گرفته تا بوتیک های اینستاگرام) ، کاملاً قابل درک است که چرا برخی ممکن است در خرید اقلام طراح دست دوم تردید داشته باشند. اما در طول ولگردهای بی شماری صرفه جویی من (معروف به روش من برای مقابله با گیر افتادن در داخل) ، من دریافته ام که بازارهای فروش مجدد به ویژه دشوار نیستند – شما فقط به راهنمای مناسب نیاز دارید. و من بیش از این مایلم که شگردهای خود را در زمینه تجارت محموله به اشتراک بگذارم.

تا زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، من همیشه در مورد اصالت در خریدهای نظیر به نظیر دلهره داشتم. وقتی که من با Tradesy ، Poshmark ، Vestiaire Collective ، Grailed ، The RealReal به سرعت وارد دنیای مد قبلی شدم ، این ترس به سرعت تبخیر شد. . . لیست ادامه دارد (وقتی شروع کردید ، واقعاً نمی توانید جلوی آن را بگیرید). تبدیل شدن به صاحب جدید افتخار یک کلاچ Dior چرمی زیبا ، مطمئناً نیز صدمه ای نزد (سلب مسئولیت: این معامله Tradesy انجام شد). اگرچه بسیاری از بازارهای فروش مجدد کاملاً شبیه به هم هستند ، اما در صورت آمادگی برای پیوستن به جنبش حمل و نقل ، تفاوت های اساسی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

برای دیدن موفقیت آمیزترین مراکز خرید دست دوم در همه جا در شبکه وب ، به مرور بینایی در مورد چگونگی اجتناب از وسایل تقلبی ، به اینجا مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>