بهترین نکات برای فروش لباس های دست دوم در Depop

[ad_1]

اگر مثل من هستید و برای خلاص شدن از شر مشکل دارید ، کمد لباس شما با تی شرت های قدیمی و شلوارهایی که دیگر حتی مناسب نیستند ، به درزها می ترکد. اگرچه من یک گوروی صرفه جو هستم – فقط نمی توانم به خودم کمک کنم – هرگز مکان مناسبی برای ذخیره هیچ یک از یافته های جدید هیجان انگیز خود نداشته ام. یعنی تا وقتی که Depop را کشف کردم.

برای افراد ناآگاه ، Depop یک پلت فرم فروش آنلاین است که کاربران می توانند مستقیماً لباس را از فروشندگان خریداری کنند. در حالی که در فضای فروش مجدد هیچ کمبودی در رقابت وجود ندارد (نگاه کنید به: Poshmark ، The RealReal ، thredUP و غیره) ، Depop برای اولین بار از من جذاب شد زیرا عملکرد آن دقیقاً مانند سایر برنامه های رسانه های اجتماعی است: شما یک عکس نمایه اضافه می کنید ، یک سریع بنویسید بیو ، و برخی از مغازه ها و فروشندگان مورد علاقه خود را دنبال کنید. من می خواستم لباس هایم را شروع کنم ، اما اگر صادقانه بگویم ، من را ترساندند – من قبلاً هرگز لباسهایم را در جایی فروخته ام ، چه رسد به اینکه در شبکه داخلی باشم ، و نمی دانستم که مردم حتی می خواهند آنها را در اولین مکان. چگونه می توان فهمید که قیمت مناسب را شارژ می کنم؟ وقتی کسی کالایی را از من می خرد چه کاری انجام می دهم؟

اما آن زمان بود ، و اکنون نیز هست. ماه ها بعد از تلاش من برای ناشناخته ، من خودم را یک طرفدار فصلی Depop می دانم (با تشکر ، قرنطینه!). با این حساب ، من این راهنمای جامع فروش لباس های شما را در برنامه قرار داده ام. به این ترتیب ، دفعه دیگر كه كمد خود را باز می كنید ، یك میلیون ژاكت كابل دار گره نخورد (بله ، این برای من اتفاق افتاده است). شش نکته در مورد چگونگی استفاده از Depop مانند یک متخصص را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>