بهترین نگاه ها از فیلم Apple TV + مستند بیلی الیش

[ad_1]

از نگرش بدون هیچ BS گرفته تا علاقه به ارتقاitivity مثبت بدن و آهنگ های جذاب و بی نظیر وی ، بیلی ایلیش – خصوصاً برای من – الهام بخش است. افشای کامل: من هنوز “Bad Guy” را در ماشین تکرار کنید و “Lovely” در چرخش بعدی است.

با این حساب ، احتمالاً می توانید حدس بزنید که من از تماشای مستند جدید او کمی بیشتر هیجان زده بودم ، بیلی ایلیش: جهان کمی تار است، اکنون از طریق Apple TV + پخش جریانی می شود. این فیلم جنبه های مختلف داستان خواننده را با تمرکز بر موسیقی و زندگی شخصی او (شامل یک دوست پسر مخفی ، خواننده رپ ، براندون آدامز ، معروف به Q) ، شامل می شود. این سند با صعود ناگهانی الیش به شهرت در سن 13 سالگی با آهنگ معروف “Ocean Eyes” آغاز می شود و جزئیات نحوه رشد او در یک خانواده موسیقی را شرح می دهد. همانطور که بسیاری از طرفداران Eilish می دانند ، او و برادرش ، Finneas ، در خانه کودکی خود با هم آهنگ نوشتند و ضبط کردند – و مادر آنها حتی به فیلمبرداری اولین موزیک ویدیو او کمک کرد. از آنجا که شعرهای ایلیش فراتر از سالهای او بسیار عمیق و عاقلانه است ، شنیدن او نشان می دهد که کاملاً متنفر است از نوشتن آنها بسیار تکان دهنده بود – اما وقتی بیشتر بدانید که وی در مورد مبارزات بهداشت روانی و تصویر از خود ، خصوصاً در مورد موضوع روش.

یکی از برجسته ترین عناصر سبک شخصی الیش این است که چقدر چشمگیر با اصلاح کننده های بدن رفتار می کند. هم مردم و هم رسانه ها درباره بدن و لباس وی اظهارنظر کرده اند. در پاسخ ، او ویدئویی ایجاد کرد که با کف زدن به افرادی که درباره بدن او نظر می دهند ، می گوید. این تفسیر در مورد ایده جنسیتی قدیمی است که اگر زنی سرپوش بگذارد ، فردی باهوش است ، اما اگر لباس کمی بپوشد ، شلخته است. الیش می فهمد که عقاید دیگران به عهده او نیست و او تنها کسی است که می تواند خودش را تعریف کند.

این پیام شجاع به عنوان کسی که در کل زندگی خود با تصویر بدن دست و پنجه نرم می کند ، برای من معنی زیادی داشت. در دنیایی که با فرهنگ رژیم غذایی سر و کار دارد ، بسیار آسان است که بدن خود را دوست نداشته باشیم و به نظرات دیگران در مورد نحوه لباس پوشیدن گوش دهیم. اما همانطور که الیش می گوید ، فقط ما می توانیم خودمان را تعریف کنیم ، و فقط ما ادراک مهم است. افرادی که ما را نمی شناسند نمی توانند با آنچه “مجاز” هستیم یا چقدر ظاهر “خوب” یا “بد” صحبت کنیم. به عنوان مثال ، Eilish در یک لباس راحت احساس راحتی کرده و به نظر شیک رسیده است. بیلی ایلیش: جهان کمی تار است پر از لحظات مد جذاب و بدون دردسر است که طراحانی مانند لویی ویتون و گوچی در آن حضور دارند – برای دیدن 10 بهترین ظاهر او از دکتر ، به پیمایش ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>