بهترین نگاه ها به آرایش و آرایش در اسکار 2021 – به عکس ها مراجعه کنید

[ad_1]

با وجود بیش از یک سال نشان دادن جایزه COVID-19 به طور کامل نشان می دهد جایزه ، حلقه 93 اسکار تلاش کرد تا مردم همه اینها را فراموش کنند و به مجریان ، نامزدها و مهمانانشان اجازه دهد شخصاً در دو مکان مستقر در لس آنجلس حضور یابند. رقابت قطعاً امیدوارکننده و شدید به نظر می رسد با همه نامزدهای شگفت انگیز اسکار.

فیلم درام مانک شب را با 10 نامزد رهبری می کند. مانکرهبر گری اولدمن و استیون یون برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در کنار چادویک بوسمن فقید که نامزد پس از مرگ برای بازی در پایین سیاه ما رینی. در طرف دیگر ، ویولا دیویس ، فرانسیس مک دورماند و کری مولیگان در حال رقابت برای بهترین بازیگر نقش اصلی زن هستند.

اما ، البته ، ما اینجا هستیم جذابیت بیشترین هیجان را در مورد چگونگی تشریفات حضوری پتانسیل لحظه های زیبایی نفس گیر افزایش می دهد ، به ویژه با استادان زیبایی فرش قرمز ، مانند زندایا ، آنجلا باست و آماندا سیفرید ، که در آن حضور دارند. شاید ویولا دیویس با یک باب صاف ، صاف و یا یک آفریقای زیبا و پر از نفس نفس های ما را بگیرد. پیش بینی ظاهر زندایا تقریباً غیرممکن است ، اما مطمئناً قلب ما را فوراً به دست می آورد. با هر بار حضور عمومی جدید ، آندرا دی با جذابیت طبیعی عالی خود برجسته شده است ، بنابراین یکشنبه شب فرصت مناسب دیگری برای آزمایش او بود. ما همچنین مشتاقانه منتظر بودیم تا ببینیم که گلن کلوز ، هالی بری و لورا درن چه چیزهایی را باید بیاورند.

حالا که فرش قرمز پیچیده است ، ما ظاهر مورد علاقه خود را از شب جمع کرده ایم.

رجینا کینگ

گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>