بهترین پادکست های زیبایی برای گوش دادن به آنها در سال 2021


پادکست ها شباهت زیادی به تهیه کوکتل همراه با شام دارند. یک مورد خوب به تجربه کلی شما می افزاید ، و یک تجربه بهتر حتی شما مدتها پس از برداشتن چک ، وزوز می کنید. همین مورد برای پادکست های زیبایی نیز صدق می کند ، که می تواند قسمت های مساوی سرگرم کننده ، آموزنده و سرگرم کننده ای باشد. شنوندگان می توانند به بهترین روش های مراقبت از پوست ، هک کردن آرایش و بررسی صادقانه محصولات نگاهی بیندازند ، در عین حال در مورد قلمرو زیبایی و همه مواردی که در این زمینه کسب می کنند بیشتر بدانند. و به لطف رونق پادکست ، طیف گسترده ای از نمایش های زیبایی موجی از سکوهای پخش شده در سراسر جهان را جلب کرده و به مردم این امکان را می دهد که علاقه خود به مراقبت از پوست و آرایش را به مکانی مانند گذشته برسانند.

کامل با مصاحبه از افسانه های صنعت ، نکات از متخصصان شناخته شده ، پیش بینی روند جدید و راه اندازی محصول ، و پاسخ به انواع سالات (و منظور ما همه) ، این لیست سرپرستی شامل بهترین پادکست های تجاری است که هر نوع علاقه مندی به زیبایی را آموزش و سرگرمی می دهد. از یک نمایش که به موازات فرهنگ پاپ و مراقبت از پوست می پردازد ، تا غده ای که تجربیات POC در مورد زیبایی را بررسی می کند ، در ساعت ها مصاحبه و مکالمه ای که هر انتهای طیف مراقبت از پوست را پوشش می دهد ، خود را گم کرده اید. خواه در صنعت تازه کار باشید و به دنبال یادگیری بیشتر باشید و هم کهنه کار باشید که می تواند بوش بالدار را با چشمان بسته انجام دهد ، با ما در تشویق این پادکست های قدرتمند همراه باشید که ذهن شما را با یک هیاهوی زیبایی مورد نیاز پر می کند . Pinkies up ، و AirPods در.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>