بهترین پادکست های گوش دادن به انگلستان برای تابستان 2021

[ad_1]

در حین قفل کردن ، تعدادی از ما بیشتر از گذشته فقدان رفت و آمد روزانه (و متعاقباً جلسه گوش دادن به روزانه پادکست) را دیدیم. به حدی که مردم در واقع شروع به ایجاد دوباره رفت و آمد در خانه کردند. آن رفت و آمد صبح امروز به هر شکلی باشد ، یک چیز که در تمام آن ثابت مانده است ، پادکست فروتنانه است.

خواه جنایت واقعی باشد ، فرهنگ پاپ یا پیش بینی روند ، برای هر نوع شنونده واقعاً پادکست وجود دارد. می توانم بگویم چون شخصاً مدتی طول کشید تا به ایده گوش دادن به شخصی ساده رسیدم صحبت از طریق هدفونم اما بعد از کشف جسی وار آداب و رسوم جدول، من گرفتار بودم. سایر موارد دلخواه شخصی شامل موارد زیر است منو خاموش پادکست با James Acaster و خاله ها چه می گویند؟، میزبان تأثیر گذار زیبایی آنچال. ضبط پادکست خود از هر زمان دیگری آسان تر است و این سطح دسترسی باعث شده است که چیزهای جالبی برای گوش دادن وجود داشته باشد. اگر به دنبال چیز جدیدی برای امتحان هستید ، همه این انتخاب ها می تواند طاقت فرسا باشد.

در نتیجه ، ما بهترین پادکست های انگلستان را برای گوش دادن ، از جمله موارد الهام بخش ، جمع آوری کرده ایم چگونه با روز الیزابت شکست بخوریم، چشمگیر است چیزی به عنوان ماهی وجود ندارد، و بدون شک خنده دار است پادکست رسیدها. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین پادکست هایی که اکنون به چرخش خود اضافه می کنید ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>