بهترین پایه ها برای پوست خشک 2021 ، برای هر آرایشگر

[ad_1]

بنیاد در حال حاضر یکی از سخت ترین (و گران ترین) وسایل آرایش برای خرید است ، اما وقتی پوست خشکی دارید ، جستجو حتی بیشتر از یک تلاش است. هنگامی که پوست شما خشک است ، پایه می تواند تکه تکه به نظر برسد ، احساس فوق العاده ناخوشایندی داشته باشد و حتی در موارد شدید پوسته پوسته شود – همه اینها در زمستان با خنک شدن و خشک شدن هوا تشدید می شوند. این می تواند تا حدی ناامیدکننده باشد که شما از پوشیدن پایه در کنار هم صرف نظر کنید – البته لازم نیست که اینگونه باشد. با کمک برخی از هنرمندان گرامی که در این حرفه بسیار مورد احترام هستند ، ما اساس کارهایی را که در هنگام کار با مشتریانی که پوست خشک دارند به آنها اعتماد می کنند ، محدود کردیم.

مهم است که به یاد داشته باشید که انتخاب پایه مناسب برای نوع پوست شما فقط نیمی از تلاش است. اگر پوست خشک دارید ، آنچه پوست خود را با آن آماده می کنید به همان اندازه مهم است. دکتر الکسیس گرانیت ، متخصص پوست در کلینیک کادوگان می گوید: “من برای کمک به مقابله با خشکی و پوسته پوسته شدن ، توصیه می کنم از مرطوب کننده مرطوب کننده یا سرم اسید هیالورونیک استفاده کنید.” (برای برخی از توصیه ها ، به لیست ما از مرطوب کننده ها مراجعه کنید که دوست دارند از آرایشگران استفاده کنند.) کتی جین هیوز و تام پچوکس همچنین دوست دارند روغن صورت را به مخلوط برسانند – بله ، علاوه بر سرم و کرم صورت – استفاده از آن روی تکه های فوق العاده خشک به عنوان یک درمان لکه ای.

ابزارهای کاربردی شما نیز نقش زیادی دارند. لیزا پاتر دیکسون و هیوز به POPSUGAR گفتند که ترجیح می دهند از برس های کوچکتر (مانند برس سایه چشم ، برای استفاده از پایه) در مقایسه با بزرگترها استفاده کنند تا دقت و کنترل بیشتری داشته باشند – فقط نقاطی را که ممکن است به پوشش نیاز داشته باشد درمان کند.

برای کمک به شما در تلاش برای استفاده از بهترین پایه برای استفاده در پوست خشک ، ادامه مطلب را ببینید تا فرمول هایی را که در کیت خود نگه می دارند (هشدار خراب کننده: بیشتر آنها مایعات هستند ، یک زن و شوهر کرم هستند و همه فوق العاده هستند) مرطوب کننده و قابل مخلوط شدن) ، چرا آنها آنها را دوست دارند و دقیقاً نحوه استفاده از محصول برای بهترین نتیجه. مسلح به این اطلاعات و توصیه های محصول ، کم رنگ ترین چهره را در کمترین زمان خواهید داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>