بهترین کشش های پویا برای انجام قبل از پیاده روی

[ad_1]

اگر شما از افرادی هستید که با پرتاب کفش و بیرون رفتن از درب ، آماده پیاده روی می شوید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که در مورد کارهای عادی خود تجدید نظر کنید. متخصص فیزیوتراپی ، چانها هوانگ ، PT ، DPT ، CHC ، بنیانگذار و مالک شرکت Fatherly Health and Wellness LLC ، به POPSUGAR گفت: “بسیاری از افراد معمولاً قبل از راه رفتن از انجام حرکات کششی صرف نظر می کنند زیرا پیاده روی را تمرینی سبک یا کم شدت می دانند. “واقعیت این است که کشش قبل از راه رفتن باعث گرم شدن عضلات می شود ، که دامنه حرکت و انعطاف پذیری را افزایش می دهد.”

و نه فقط هر نوع کششی. بجای اینکه فقط به مدت 30 ثانیه یا یک دقیقه کشش داشته باشید (یعنی کشش ایستا) ، متخصصان توصیه می کنند که کشش پویا انجام دهید ، که شامل حرکت فعال تر است. کشش پویا به معنای گرم کردن عضلات است ، نه فقط کشش دادن آنها ، که بدون آماده سازی مناسب می تواند منجر به آسیب شود. دیلن کریگ ، PT ، صاحب فیزیوتراپی ایمپکت گفت: “به عضلات ما شبیه باند لاستیکی فکر کنید.” “اگر آنها را در حالی که سرد هستند کشش دهید ، انعطاف پذیری کمتری دارند ، اما وقتی گرم می شوند بسیار کشش بیشتری دارند.” هلن دارمنین ، PT ، DPT ، CSCS ، بنیانگذار Mama Bear Physical ، گفت: کشش دینامیکی جریان خون را در عضلات بهبود می بخشد ، به راحتی در مفاصل شما کمک می کند و یک روش بهتر برای آماده سازی بدن برای حرکات پویا است. درمان.

بنابراین قبل از این که به جاده ها ، مسیرها ، تردمیل یا هر کجا که امروز قدم برمی دارید وارد شوید ، چند دقیقه طول بکشد تا عضلات گرم و شل شود. پیش از این ، هفت کشش پویا را بررسی کنید که فیزیوتراپیست ها برای ماندن بدون درد و آسیب ، به برنامه قبل از پیاده روی خود اضافه می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>