بهترین کلاهبرداری ها برای برجسته پاپ شامپاین لوازم آرایشی Becca

[ad_1]

در ماه فوریه ، برند محبوب زیبایی Becca Cosmetics اعلام کرد که در ماه سپتامبر رسماً خاموش خواهد شد. دقیقاً مانند هزاران مشاغل دیگر ، این شرکت 20 ساله استرالیایی به شدت تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفت و پس از به اشتراک گذاشتن بیانیه ای درباره بسته شدن آن از طریق شبکه های اجتماعی ، طرفداران این برند عجله کردند تا برخی از پرفروش ترین های آن را بارگذاری کنند. محصولات برای آخرین بار.

Becca تعداد زیادی از فروشندگان برتر را در فهرست خود دارد و Highlighter فشرده شده Shimmering Skin Perfector (30 پوند) – به ویژه در سایه شامپاین پاپ – فقط چند روز پس از انتشار خبر در بسیاری از وب سایت های لیست های زیبایی به فروش رسیده است. شامپاین پاپ مورد علاقه یکپارچه برندها بود زیرا چندین رنگ پوست را چاپلوس می کرد و تا حدی مسئول وسواس بسیاری از افراد با هایلایتر است. خبر خوب این است که برجسته در حال حاضر برای خرید در Boots در دسترس است ، اما اگر تا آن زمان از برجسته سازی برجسته محبوب خارج شده اید ، گزینه های مختلفی وجود دارد که ارزش خرید را دارند و به همان اندازه درخشش شما را فراهم می کنند.

پیش رو ، ما چند نمونه شامپاین پاپ را گردآوری کرده ایم تا امتحان کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>