بهترین کوکتل ها و مکمل های پیش ساخته در انگلیس | 2021

[ad_1]

جمعه های میخانه طولانی ترین زمان یک دفتر کار اصلی بوده است و هیچ دلیلی وجود ندارد که این امر فقط به این دلیل ادامه یابد که هم اکنون همه ما خارج از دفتر و در خانه های خود هستیم. برای درک واقعی قدرتی که جمعه شب به همراه دارد ، بعد از کار یک نوشیدنی نمادین انتخاب کنید – چه یک کوکتل باشد ، چه ماکت – این شما را آماده و آماده برای آخر هفته پیش رو می کند. در حالی که در میخانه های پس از کار یا بارهای شیک مورد علاقه خود قرار ندارید و کوکتل مناسبی را برای شما مخلوط می کنند ، وسوسه فرو رفتن در یخچال و اتمام بطری شراب هفته گذشته بسیار قدرتمند است.

اما راه دیگری وجود دارد. کوکتل کنسرو شده مدتهاست که برای شبهای تابستان در پارک ها یا کباب های خانوادگی اختصاص داده می شود ، اما لازم نیست که اینگونه باشد. کوکتل های مخلوط شده (اعم از قوطی ، جعبه ای یا حتی نسخه DIY) نوشیدنی ای است که در تمام طول سال از آن لذت می برید و خواه نوشیدن ودکا ، CBD یا جین غیر الکلی مورد علاقه شما باشد ، چیزی برای همه وجود دارد .

ما کار سختی را برای امتحان کردن همه آنها انجام داده ایم و بهترین ها را برای لذت نوشیدن شما جمع آوری کرده ایم. برای پیدا کردن آنچه در لیست ما است و به زودی در لیست شما وجود دارد ، یک پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>