بهترین GIF های Phoebe Dynevor از Bridgerton

[ad_1]

در مورد فیبی داینور و توانایی اش در تابش ابرو با افزایش ساده ابرو به عنوان دافنه بریجرتون چیزهایی باید گفته شود. در حالی که دافنه همیشه دوست داشتنی ترین شخصیت موجود نیست بریجتون، او مطمئناً در مورد واکنشهای مبتنی بر سیمون یکی از جالبترین افراد است. نمی توانم چند بار در زندگی واقعی از “من برای شما می سوزم” استفاده کنم. من قطعاً آنها را به یک شریک واقعی عاشقانه گفته ام ، نه وقتی که آن را روشن کردم شمع خیلی خوشبویی نیست.

خبری که Regé-Jean Page برای آن باز نخواهد گشت بریجتونفصل دوم بسیاری تعجب می کنند که دفن اکنون چه نقشی بازی می کند که سیمون دیگر از نظر جسمی در تصویر حضور ندارد. علیرغم این واقعیت که آنها تا پایان فصل به یک واحد تبدیل می شوند ، دافنه به تنهایی لحظات برجسته ای را سپری می کند و مطمئناً به وجود سیمون نیازی ندارد. همانطور که او در این برنامه می گوید ، “من کاملا قادر به انجام بیش از آنچه فکر می کنید هستم.” به خواندن ادامه دهید تا برخی از بهترین عبارات و نقل قول های فصل اول او را به صورت GIF تجربه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>