به آرایشگاه مو و ناخن دهکده المپیک نگاهی بیندازید

[ad_1]

با شروع بازیهای المپیک تابستانی 2021 در توکیو ، TikTok مملو از فیلمهایی از ورزشکاران است که در مورد همه چیز از تخت (هشدار اسپویلر: آنها از مقوا ساخته نشده اند) تا رقبای رایگان صحبت می کنند. یکی دیگر از موضوعاتی که امسال بسیار مورد توجه قرار گرفته ، دهکده المپیک و فروشگاه ها و جاذبه های فراوان آن است. بدون اطلاع بینندگان که از خانه پذیرایی می کنند ، این هتل دارای همه چیز است که ورزشکاران ممکن است در طول اقامت خود به آن نیاز داشته باشند ، از جمله پست ، سالن های بدنسازی متعدد ، سوغات فروشی و سالن کامل خدمات مو و ناخن.

اریکا اوگومایکه ، بازیکن تیم ملی بسکتبال نیجریه ، در ویدیوی TikTok نگاهی گذرا به سالن زیبایی با جزئیات نحوه گذراندن اوقات فراغت خود در دهکده المپیک نشان داد. Ogwumike که روی “دژاوو” اولیویا رودریگو قرار دارد ، از یک تکنسین ناخن در سالن یک مانیکور تازه گرفت. از سوی دیگر ، کودی ملفی ، بازیکن راگبی تیم ایالات متحده آمریکا و شمشیرباز ژاپنی Kaito Streets ، هر دو فیلم هایی را از موهای خود در آرایش مو تهیه کردند. ملفی حتی آرایشگر خود ، آکی را (barber_stylist_aki در TikTok) تگ کرد.

با توجه به منویی که ملفی در ویدئوی کوتاه به اشتراک گذاشت ، آرایشگاه سه خدمات ارائه می دهد – مو ، شامپو و سشوار. شامپو و خشک کن ؛ و اصلاح – و از همه بهتر ، بازیکنان آنها را به صورت رایگان دریافت می کنند. اکنون بسیار منطقی است که چرا ورزشکاران المپیکی همیشه اینقدر خوب به نظر می رسند.

در پیش رو ، ویدیوهای TikTok آرایشگاه مو و ناخن المپیک را خودتان تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>