به آنی مورفی در مجموعه عروسک روسی فصل 2 مراجعه کنید | عکسها

[ad_1]

شخصیت جدید آنی مورفی حتی “کمی” مانند الکسیس رز نیست. پس از نقش آفرینی نمادین خود در سال گذشته ، نهر شیت بازیگر در فیلمبرداری از فصل دوم نیویورک سخت کار می کند عروسک روسی با ناتاشا لیون. این دو نفره در تاریخ 25 مارس به صورت غیراخلاقی مشاهده شد و به هواداران نگاهی اجمالی به آنچه می توانند از قسمت های آینده نمایش Netflix داشته باشند ، می دهد.

سرویس پخش جریانی اعلام کرد که مورفی در حال پیوستن است عروسک روسیبازیگران در تاریخ 19 مارس ، اما جزئیات بیشتر در مورد نقش او را تحت فشار نگه داشته است. بر اساس عکس های NYC که تاکنون دیده ایم ، به نظر می رسد شخصیت او با نادیا از لیون کنار می آید. شما سوار ماشین دشمن خود نمی شوید ، درست است؟ پس از پایان فصل یک در یک صخره بین نادیا و آلان ، ما واقعاً نمی دانیم که بعد چه انتظاری خواهیم داشت. اما مطمئن باشید ، اگر مورفی در این ماجرا دخیل باشد ، ما شاهد آن خواهیم بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>