به ابروهای سفید شده کیتی پری در American Idol مراجعه کنید

[ad_1]

اگر می خواهید جادوی Tinker Bell را به کانال خود بیاندازید ، همه چیزهایی که شما نیاز دارید ایمان ، اعتماد و کمی از آن هستند گرد و غبار پیکسی سفید کننده ، ظاهرا. فقط آن را از کیتی پری ، که اخیراً به پری خیالی تبدیل شده است ، بگیرید اسطوره آمریکاییشب دیزنی روز یکشنبه در ایالات متحده ، حتی ابروهای خود را سفید کرده و گوش های مصنوعی مصنوعی را برای این مناسبت استفاده کرد. ما همیشه می توانیم متعهد شویم که متعهد شود و همه کارها را ادامه دهد.

کمی قبل از این هفته اسطوره آمریکایی این قسمت که از ABC پخش شد ، با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو در میان روند سفید شدن ابرو ، به هواداران خود نگاهی دزدکی نگاه به ظاهر جدید خود را ارائه داد ، و ثابت کرد که او برای رسیدن به اثر تند به راحتی روی لایه های کانسیلر گلوب نکرده است. هنرمند گریم ، آنتونی نگوین ، با کشیدن سایه سایه روشن و سبز مایل به آهک و رژ لب صورتی روشن ، واقعاً در موضوع Tinker Bell بازی کرد ، در حالی که ریک هنری ، آرایشگر ، آرایش موی عالی را با رشته های تکه تکه ای صورت خود انجام داد. ابروهای بور پری واقعاً قطعه مقاومت بودند ، حتی بر بالهای پری رنگین کمانی و مینی لباس سبز او را سبکتر می کردند.

خیلی به ابروهای روشن پری وابسته نشوید ، زیرا او مدت هاست که آنها را دور نگه نمی دارد. او در حالی که عکسهای پشت صحنه عکسهای شایسته خود را برای قصه های افسانه ای ارسال می کرد ، نوشت: “حالا می خواهم دوباره ابروهایم را رنگ کنم.” صرف نظر از این ، نمی توان انکار کرد که باعث شده او کاملا متفاوت به نظر برسد ، و TBH ، ما حتی یک ذره با آنها مخالف نیستیم. برای نگاهی اجمالی به ابروهای مختصر سفید شده خواننده ، پیش از این بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>