به اولین مجموعه Savage x Fenty Pride Rihanna’s 2021 مراجعه کنید

[ad_1]

Rihanna’s Savage x Fenty اولین مجموعه کپسول پراید خود را منتشر کرده است و این کمپین شامل “چیزی جز عشق نیست ، زیرا فردیت و هر بدن را جشن می گیرد”. این خواننده به این نکته اشاره کرد که همه از مدل هایی که جلوی دوربین کار می کنند گرفته تا عکاس و استعدادی که در پشت صحنه کار می کنند اعضای انجمن LGBTQ + هستند. در مورد این مجموعه ، شما انواع مختلفی را مشاهده خواهید کرد ، از کتهای سیگار کشیدن گرفته تا محصولات تاج دار تا شلاق های رنگین کمان. اندازه این قطعات از 30A-42H و XS-3X است و قیمت آنها از 15 تا 90 پوند است.

ریحانا در بیانیه مطبوعاتی گفت: “غرور همه چیز در مورد قدردانی از خود معتبر شماست. من از این مجموعه و ابراز عشق و حمایت از انجمن LGBTQIA + ، که شامل بسیاری از مشتریان ، اعضای تیم و طرفداران ما است ، بسیار هیجان زده ام.” از طریق مشارکت این برند با بنیاد Clara Lionel ، هرگونه خرید مجموعه Pride Capsule به پشتیبانی GLAAD ، پروژه Audre Lorde ، پروژه برابری کارائیب ، INC. ، Trans Latin @ Coalition و مرکز سلامتی Trans کمک خواهد کرد.

برای دیدن تصاویر مبارزات انتخاباتی ، به خواندن ادامه دهید ، سپس برخی از قطعات مورد علاقه ما را از این مجموعه خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>