به بهترین موسیقی جدید آوریل 2021 گوش دهید

[ad_1]

با چهارمین ماه سال 2021 نوید آزادی و انبوهی از موسیقی های جدید به ما می رسد تا حال و هوای ما را بدتر کند. همانطور که هوای گرم تری در راه است و جشنواره های موسیقی در فضای باز در آستانه تماشا قرار دارند ، ما سرانجام احساس امیدواری و خوش بینی بیشتری نسبت به آینده داریم و صادقانه می گویم ، زمان آن فرا رسیده است. گرچه ممکن است هنوز به حالت عادی مطلق برگردیم ، اما هنوز در حال یافتن راه های جدید برای عبور از این وضعیت هستیم – یکی از آنها گوش دادن به موسیقی عالی و عالی است.

با قرار گرفتن بسیاری از آهنگ ها در این ماه (و بدون شک امسال) ، پیگیری اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد دشوار است. خوب ، اینجاست که ما وارد می شویم. هر ماه ، بهترین آهنگهای صحنه موسیقی انگلستان ، جدید و قدیمی را جمع می کنیم. خواه این آهنگ یکی دیگر از تصنیف های R&B دهه 90 تیانا بلیک باشد یا یک آهنگ زیبا و بی نظیر از Griff ، ستاره در حال ظهور BRIT ، ما آهنگ هایی را برای دیدن شما در این ماه جدید ارائه داده ایم.

چند روز دیگر در ماه آوریل ، شاهد انتشار EP جدید Issey Cross هستیم ، آینه ها دروغ نمی گویند، یک رکورد کاملاً جدید از ملکه هکی ، Bree Runway ، و یک ویدیوی جدید و پیشگامانه از Lil Nas X ، با موسیقی جدید از Sinead Harnett که هنوز در راه است.

ادامه مطلب را بخوانید تا بقیه تراک هایی که در لیست پخش آوریل ما وجود دارد را کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>