به بهترین موسیقی جدید ماه فوریه در انگلیس گوش دهید

[ad_1]

رسماً ماه دوم سال 2021 است و ما بیش از رکودی که ژانویه به ارمغان آورده است هستیم و آماده هستیم تا در فوریه امسال همه چیز را به هدر دهیم. به نظر می رسد که همه ما احساس امیدواری و تازگی را احساس می کنیم ، و گرچه ممکن است هنوز به حالت عادی برگردیم ، ما به آرامی راه های جدیدی را برای عبور پیدا می کنیم – گوش دادن به موسیقی جدید و عالی یکی از آنها است .

با قرار گرفتن تعداد زیادی آهنگ در این ماه (و بدون شک امسال) ، پیگیری اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد دشوار است. خوب ، اینجاست که وارد می شویم. هر ماه ، بهترین آهنگ های جدید از صحنه موسیقی انگلیس را جمع می کنیم. این که آیا این یکی دیگر از میکس های دردناک جورجا اسمیت است یا یک آهنگ دیسکو فوق العاده زیبا از رز گری ، ما آهنگ هایی را برای دیدن شما در این سال جدید داریم.

فقط دو روز به فوریه ، شاهد انتشار اولین آلبوم عالی Arlo Parks هستیم ، در آفتاب فرو ریخت، یک رکورد کاملاً جدید از صدای 2020 BBC ، Celeste ، و یک ویدیوی آسمانی جدید از Poppy Ajudha – با حتی موسیقی جدید بیشتر روی کارتهایی از قبیل Sinead Harnett و Kara Marni.

ادامه مطلب را بخوانید تا بقیه تراک هایی که در لیست پخش ماه فوریه ما وجود دارد را کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>