به بهترین موسیقی جدید ماه مارس در انگلیس گوش دهید

[ad_1]

با سومین ماه سال 2021 موجی از خوش بینی و موجی از موسیقی جدید به وجود می آید. با تشکر از نقشه راه انگلیس در ماه گذشته ، به نظر می رسد که همه ما احساس امیدواری و شروع جدیدی را احساس می کنیم ، و گرچه ممکن است هنوز به حالت عادی برگردیم ، ما به آرامی در حال یافتن راه های جدید برای دستیابی به از طریق – با گوش دادن به موسیقی عالی جدید یکی از آنها است.

با قرار گرفتن تعداد زیادی آهنگ در این ماه (و بدون شک امسال) ، پیگیری اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد دشوار است. خوب ، اینجاست که وارد می شویم. هر ماه ، بهترین آهنگ های جدید از صحنه موسیقی انگلستان را جمع می کنیم. این که آیا یکی دیگر از میکس های دهه 80 کارا مارنی باشد یا یک آهنگ دیسکو فوق العاده زیبا از ستاره در حال ظهور Flownn ، ما آهنگ هایی را برای دیدن شما در این سال جدید داریم.

فقط یک روز از ماه مارس ، شاهد بودیم که Sinead Harnett آلبوم جدیدی را اعلام کرد ، همیشه همیشه دیر است، یک رکورد کاملاً جدید از Zak Abel و یک ویدیوی آسمانی جدید از هنرمند neo-soul Greentea Peng – با حتی موسیقی جدید بیشتر روی کارت هایی از جسی وار و Arlo Parks.

برای کشف بقیه قطعات موجود در لیست پخش ماه مارس ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>