به بهترین موسیقی جدید مه 2021 در صحنه انگلستان گوش دهید

[ad_1]

با پنجمین ماه سال 2021 نوید آزادی و تعداد زیادی موسیقی جدید برای همراهی آن می آید. همانطور که هوای گرم تری در راه است و ما سرانجام مجاز به خوردن غذایی هستیم که خودمان آن را نپختیم ، احساس امیدواری و خوش بینی بیشتری نسبت به آینده داریم و صادقانه می گویم ، زمان آن فرا رسیده است. اگرچه ممکن است هنوز به حالت عادی مطلق برگردیم ، اما هنوز در حال یافتن راه های جدید برای عبور از این وضعیت هستیم – یکی از آنها گوش دادن به موسیقی جدید و عالی است.

با قرار گرفتن تعداد زیادی آهنگ در این ماه (و بدون شک امسال) ، پیگیری اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد دشوار است. خوب ، اینجاست که ما وارد می شویم. هر ماه ، بهترین آهنگهای صحنه موسیقی انگلستان ، جدید و قدیمی را جمع می کنیم. خواه آهنگ یکی دیگر از تصنیف های گاراژ کارا مارنی باشد یا یک آهنگ زیبا و جذاب از جورجا اسمیت ، ما آهنگ هایی را برای دیدن شما در این ماه جدید ارائه داده ایم.

فقط چند روز از ماه مه گذشته ، ما آلبوم لوکس جسی ور ، یک رکورد کاملاً جدید از اولیویا دین و یک ویدیوی جدید و پیشگامانه از Little Mix را شنیده ایم که موسیقی جدید Beka هنوز در راه است.

در ادامه بخوانید تا آهنگهایی را که به لیست پخش ماه مه ما راه یافته اند ، کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>