به بهترین موسیقی جدید ژوئن 2021 در انگلیس گوش دهید

[ad_1]

ما رسماً در نیمه راه سال 2021 هستیم و سرانجام خورشید به ما می تابد. با فرا رسیدن تابستان و شروع دوباره به برنامه ریزی ها ، ما احساس امیدواری و خوش بینی بیشتری نسبت به آینده نسبت به گذشته داریم. گرچه ممکن است هنوز به حالت عادی کامل برگردیم (انگشتانتان برای 21 ژوئن عبور کرده است ، درست است؟) ، ما هنوز در حال یافتن راه های جدیدی برای عبور از آن هستیم – یکی از آنها گوش دادن به موسیقی جدید و عالی است.

با قرار گرفتن بسیاری از آهنگ ها در این ماه (و بدون شک امسال) ، پیگیری اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد دشوار است. خوب ، این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، بهترین آهنگهای صحنه موسیقی انگلستان را از جدید و قدیمی جمع می کنیم. خواه آهنگ دیگری از سرودهای پر سر و صدای پریا راگو باشد یا آهنگی قدرتمند از Little Simz ، ما آهنگ هایی را برای دیدن شما در این ماه جدید ارائه داده ایم.

فقط یک روز از ماه ژوئن ، آلبوم جدید اولیویا رودریگو ، یک رکورد کاملا جدید از آلدای ، و یک ویدیوی جدید سه جانبه از بیشپ آیوی را شنیده ایم که موسیقی جدید مای مولر هنوز در راه است. برای کشف آهنگهایی که به لیست پخش ماه ژوئن راه یافته اند ، در ادامه مطلب بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>