به بهترین موسیقی جدید ژوئیه 2021 در انگلیس گوش دهید

[ad_1]

اکنون بیش از نیمه راه سال 2021 هستیم و سرانجام خورشید به ما می تابد. مانند جزیره عشق عصرها باعث می شود و قهرمانی یورو قلب ما را با غرور پر کند ، ما احساس امیدواری و خوش بینی بیشتری نسبت به آینده داریم. گرچه ممکن است هنوز به شرایط عادی باز نگردیم (14 ژوئیه 21 ژوئن جدید است ، آیا شما چیزی نشنیده اید؟) ، ما هنوز در حال یافتن راه های جدیدی برای عبور از آن هستیم – یکی از آنها گوش دادن به موسیقی جدید و عالی است.

با قرار گرفتن بسیاری از آهنگ ها در این ماه (و بدون شک امسال) ، پیگیری اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد دشوار است. خوب ، این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، بهترین آهنگهای بهترین صحنه را از صحنه موسیقی انگلیس جمع می کنیم. خواه آهنگ دیگری از سرودهای بانو لشور باشد یا آهنگ رقص جذاب از گربه دوجا ، ما آهنگ ها را برای دیدن شما در این ماه جدید داریم.

چند روز دیگر به ژوئیه نرسیده است ، ما یک آهنگ جدید از Tyler ، The Creator ، یک رکورد مست کننده از Nao و یک ویدیوی جدید و شیرین از Aitch رپ منچستر را بلعیده ایم که موسیقی جدید Beka هنوز در راه است. برای کشف آهنگهایی که به لیست پخش ماه جولای ما راه یافته است ، در ادامه مطلب بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>