به جلد توانمندسازی انگلیس Vogue در مالالا یوسف زی مراجعه کنید

[ad_1]

مالالا یوسف زی بیست و سه ساله یک فعال آموزشی دختران است ، بازمانده (در 15 سالگی به دلیل رفتن به مدرسه توسط یک فرد مسلح طالبان مورد اصابت گلوله قرار گرفت) ، فارغ التحصیل آکسفورد و برنده جایزه صلح نوبل که به تازگی تولید جدید خود را اعلام کرد شرکت ، فوق برنامه. او وگ انگلیسی Cover همه این افتخارات و موارد دیگر را جشن می گیرد ، مانند چرخش بسیار ضروری و مثبتی که دنیای مد برای شناخت فعالان توانمند در این فضاها اتخاذ کرده است.

یوسفزی به اهمیت پوشیدن روسری خود پرداخت وگ: “این یک نماد فرهنگی برای ما پشتون ها است ، بنابراین نشان دهنده این است که من از کجا می آیم. و دختران مسلمان یا دختران پشتون یا دختران پاکستانی ، وقتی لباس سنتی خود را دنبال می کنیم ، تحت ستم ، بی صدا ، و یا تحت پدرسالاری زندگی می کنیم وی در جریان مصاحبه خود با خبرنگار سیرین کاله به خبرنگار گفت: “من می خواهم به همه بگویم که شما می توانید در فرهنگ خود صدای خود را داشته باشید و در فرهنگ خود نیز برابری داشته باشید.”

ویژگی های این عکسبرداری همراه با طراحان پایدار استلا مک کارتنی و گابریلا هرست به نظر می رسد ، هر دو سعی می کنند با ظرافت مارک های خود ، دقیقاً مانند یوسف زایی ، در کار خود تغییر ایجاد کنند. “چه افتخاری است که برنده جایزه صلح نوبل تأثیرگذار و تأثیرگذارMalala را در جلد ژوئیهBritishVogue با پوشیدن # استلاپائیز 21! تیم مک کارتنی در زیر تصویری از پوشش قرمز پررنگ ، که توسط نیک نایت شلیک شده و توسط عکاس برای پیشرفتی که در صنعت تحریریه به وجود آورده است ، برجسته شده ، ارسال کرده است: آفرین بهedward_enninful! ”

شماره ژوئیه ، در دکه های روزنامه فروشی و از طریق بارگیری دیجیتالی در تاریخ 4 ژوئن در دسترس است ، شامل ویژگی کاملی است که خانواده و حرفه یوسف زی را لمس می کند و جنبه جدیدی از داستان او را نشان می دهد. ادوارد ادینفول ، سردبیر ، در این نسخه می نویسد: “امیدوارم همه شما دوست داشته باشید که این فرد خارق العاده را به اندازه ما بشناسید.” برای دیدن چند قطعه ، کلیک کنید و جزئیات لباس شیک Yousafzai را که به سبک کیت فلان طراحی شده است ، به دست آورید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>