به داخل خانه خیره کننده نائومی کمپبل در کنیا مراجعه کنید

[ad_1]

سوپرمدل ، بازیگر ، فعال و مادر جدید نائومی کمپبل به خاطر بسیاری از موارد قابل توجه شناخته شده است ، اما به لطف مصاحبه اخیرش با خلاصه معماری، بدیهی است که خانه زرق و برق دار و سلیقه او در دکور نیز شایسته شناخت است. این مدل به تماشاگران نگاهی به ویلای ساحلی خود در مالندی ، کنیا انداخت و جزئیاتی را در خانه اش فاش کرد که عشق او به همه چیزهای زیبا و دست ساز را جلب می کند. نائومی گفت: “بیشتر مبلمان کارهایی است که در اینجا در کنیا انجام شده است ، بنابراین ما آنها را محلی نگه می داریم.” آگهی.

این عمارت در ساحل اقیانوس هند واقع شده است ، نه یک بلکه چهار استخر – یکی از آنها در اتاق نشیمن است. در حالی که فقط دو فوت از یک کاناپه شیک و سفید فاصله دارد ، سردترین استخر خانه بهترین نقطه برای غوطه وری بازدید کنندگان در هنگام افزایش دما است. ویلای مجلل و هوای نائومی همچنین مکان های بی شماری دارد که برای گشودن ایده آل است و خانه وی را به مکانی آرامش و آرامش تبدیل کرده است.

“ما می خواهیم شما احساس كنید كجا هستید. من نمی خواهم جایی داشته باشم كه احساس را دور كند.”

خانه این مدل همچنین دارای یک ویلا شخصی برای اقامت مهمانان با چهار اتاق است. در هر اتاق ، او قطعات ویژه ای دارد که در کنیا ساخته شده است تا فرهنگ کشور را منعکس کند. نائومی گفت: “ما می خواهیم شما احساس كنید كجا هستید. من نمی خواهم جایی داشته باشم كه احساس را دور كند.” او این کار را انجام می دهد و سپس برخی از آنها ، به عنوان عقب نشینی کنار دریا مکان ایده آل برای سرگرمی با یک میز بوفه بزرگ در منطقه صبحانه و همچنین یک میز در فضای ناهار (علاوه بر اتاق های غذاخوری) است. یک آبگرم با شکوه در این ملک وجود دارد که دارای دو وان است که برای درمان های زیبایی مانند حمام های آب درمانی و گل و لای مورد استفاده قرار می گیرد ، که نائومی به همه دوستان و مهمانانش توصیه می کند شب اول بازدید خود را امتحان کنند تا احساس نشاط کنند.

عشق مادر جدید به کنیا را می توان در انتخاب دکوراسیون او در اطراف خانه مشاهده کرد زیرا بیشتر مبلمان و لهجه ها در آن ساخته شده است ، از جمله سرش و در اتاق خواب او. نائومی گفت: “كنیا دقیقاً مانند یك گوهر طبیعی است.” آگهی. “این سافاری دارد ، بوته ای دارد ، ساحل دارد ، تپه های شنی دارد. همه عناصر را دارد.” با منظره ای از اقیانوس هند و خط ساحلی اطراف ، به راحتی می توان فهمید که چرا این خانه به محلی برای بازگرداندن و استقرار مجدد سوپرمدل تبدیل شده است. به خواندن ادامه دهید تا ویلای قابل توجه نائومی را بیشتر ببینید و از هر یک از مناطق استوایی و آرامش که خانه وی ارائه می دهد استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>