به رنگ پوست مختلف Fenty Beauty Eaze Drop مراجعه کنید

[ad_1]

وقتی Fenty Beauty محصولی جدید را روانه بازار می کند ، کل صنعت زیبایی نفس خود را به انتظار می کشد زیرا می دانیم که این محصول خوب خواهد بود. . . واقعا خوب. هنگامی که این نسخه جدید یک محصول رنگی باشد ، هیاهوی پیرامون تازه وارد حتی بیشتر می شود – و رنگ پوست برای رفع تیرگی Fenty Beauty Eaze Drop (25 پوند) دقیقاً همین مقدار است. ما به سختی منتظر ماندیم تا محصول جدید خود را بدست آوریم.

تا زمانی که رنگ پوست برای تیرگی Eaze Drop به زندگی ما وارد شد ، Fenty Beauty فقط پایه های کاملاً کامل – لباس بلند مات نرم Filt’r و بنیاد آبرسانی Pro Filt’r – را ارائه می داد که وقتی می خواستیم یک لحظه مهم آرایش داشته باشیم ، عالی بودند. با این حال ، پس از مدت زیادی که در این سال گذشته در خانه گذرانده ایم ، اکنون بسیاری از افراد علاقه دارند که رنگ پوست روشن تری داشته باشند تا یک پایه. Enter: Eaze Drop Blurring Skin Tint ، که همانطور که از نامش پیداست ، نویدبخشی ارائه می دهد ، پوسته ای با تمرکز نرم و پوششی کم تا متوسط. اما اگرچه فرمول فوق العاده سبک است ، گول نخورید ، زیرا همچنین پوشش چشمگیر و قابل ساختی را ایجاد می کند.

در حال حاضر 25 “سایه انعطاف پذیر” در رنگ پوست Eaze Drop موجود است که نوید می دهد 50 سایه بنیاد لباس بلند مات نرم Filt’r را پوشش دهد. یک مسابقه آنلاین بنیاد لباس بلند مات نرم Filt’r را که معمولاً می پوشید ، می گیرد و شما را با سایه صحیح Eaze Skin Tint مطابقت می دهد. با این حال ، برخی از ویراستاران POPSUGAR دریافتند که سایه کاملاً روشن نیست ، بنابراین ما مدت زیادی را صرف بررسی سایه ها کردیم. ما مسابقه را انجام دادیم ، به فیلم های YouTube نگاه کردیم ، از طریق نمونه های وب سایت پیمایش کردیم و در مورد Slack گپ زدیم ، اما نتیجه داد ، زیرا همه ما فهمیدیم که مسابقه ما کاملاً دقیق است.

اکنون ، مطمئناً این رنگ پوست سنتی نیست. این کار را به ریحانا بسپار تا همانطور که می دانیم آرایش را دوباره ابداع کند. Eaze Drop از قوام سنتی رنگ پوست (ویسکوزیته نازک و مایع) برخوردار است اما پوشش آن بسیار بیشتر است ، نیمه مات را خشک می کند و پوشیده است. این فرمول همچنین حاوی سدیم هیالورونات است که به شما کمک می کند تا احساس فوق العاده رطوبت پوست داشته باشید اما هرگز چرب نیست.

از نظر شخصی من ، Eaze Drop بهتر از انگشتان شما مانند پایه (با برس یا اسفنج آرایش) استفاده می شود. به فرمول نیاز به چند آزمون و خطا داشت تا دقیقاً به نظر برسد که چگونه می خواهم پایه من چگونه به نظر برسد ، اما من سرانجام فرآیند درخواست خود را میخکوب کردم – مرطوب کننده ، SPF و یک غبار روبرو قبل از استفاده از برس مسکن – و اکنون مورد علاقه جدید من است محصول پایه این فوراً روزاسه من را می پوشاند و به نظر خشک و ضعیف نمی آید ، چیزی که من می خواهم بعد از چند ساعت سایش با بسیاری از رنگ های پوستی که دارای پایان نیمه مات هستند ، پیدا کنم.

دستیار ویرایشگر Navi Ahluwalia از قوام و واقعیت استفاده از آن آسان بود اما احساس می کرد که برای نوع پوست چرب او لازم است که روی آن را با پودر تنظیم کنید. او موافقت کرد که استفاده از برس با انگشتانش بسیار راحت تر است ، اما در کل دوست داشتم که این یک پایان سبک و سبک برای ماه های تابستان است. از طرف دیگر ، دستیار ویراستار Kara Kia دریافت که این پوست برای پوست ترکیبی او کمی خشک کننده است و مانند بقیه ما ، آن را بیشتر شبیه یک پایه سبک وزن توصیف می کند تا رنگ پوست. وی گفت: “این کمی دردسر بود که بتوانم آن را به زیبایی بر روی پوست من قرار دهم.” “من مقدار زیادی سرم مرطوب کننده ، مرطوب کننده و روغن صورت استفاده کردم و سپس قبل از استفاده از رنگ پوست اجازه دادم پوستم کمی خشک شود و از نتیجه کار راضی بودم.”

از نزدیک به هر چهار ویراستاری که لباس جدید Fenty Beauty Eaze Drop Blurring Skin Tint را پیش رو دارند ، نگاهی دقیق بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>