به عکس پرتره ششم تولد پرنسس شارلوت مراجعه کنید

[ad_1]

NORFOLK، انگلستان: (یادداشت سردبیر: فقط استفاده از تحریریه اخبار. استفاده تجاری نیست. خرید تجاری ، تبلیغات ، سوغاتی ، یادگاری یا شبیه سازی به صورت کاملاً مشابه). شما کاملاً مشروط بر این است که در ازای تأمین ، انتشار یا انتشار آن هزینه ای دریافت نکنید و این شرایط و محدودیت ها اعمال شود (و این موارد را به شما تحویل می دهیم) برای هر سازمانی که آن را تأمین می کنید. از هر یک از عکس ها (از جمله فقط به عنوان مثال) استفاده در تجارت ، تبلیغات یا هرگونه استفاده غیرمجاز از اخبار استفاده کنید. عکس ها نباید به هر طریقی یا به صورت دیجیتالی بهبود یافته ، دستکاری یا اصلاح شوند. همه درخواست های دیگر برای استفاده باید کتباً به دفتر مطبوعات در کاخ کنزینگتون هدایت شود. اعتبار اجباری: دوشس کمبریج.) نورفولک ، انگلستان: در این عکس عکس بدون تاریخ صادر شده در 1 مه 2021 توسط کنزینگتون P  پرنسس شارلوت در عکسی که کاترین ، دوشس کمبریج آخر هفته در نورفولک ، پیش از ششمین سالگرد تولدش در روز یکشنبه 2 مه ، در نورفولک ، انگلستان گرفته است ، عکس می گیرد  (عکس توسط دوشس کمبریج از طریق گتی ایماژ) یادداشت برای ویراستاران: این عکس جز may ممکن است فقط برای اهداف گزارش سرمقاله برای تصویرگری همزمان از وقایع ، چیزها یا افراد موجود در تصویر یا حقایق ذکر شده در زیرنویس استفاده شود.  استفاده مجدد از تصویر ممکن است نیاز به مجوز بیشتری از دارنده حق چاپ داشته باشد.

پرنسس شارلوت در حال بزرگ شدن است! در تاریخ 1 ماه مه ، کاخ کنزینگتون به احترام ششمین سالگرد تولدش روز بعد عکس شایان ستایش از سلطنتی را منتشر کرد. این عکس شیرین را مادر کیت میدلتون در آخر هفته در نورفولک گرفته است.

روز تولد شارلوت چند روز پس از جشن والدین وی ، شاهزاده ویلیام و کیت ، دهمین سالگرد ازدواجشان برگزار می شود و کمی بیشتر از دو هفته پس از مراسم تشییع جنازه پدربزرگش پرنس فیلیپ در قلعه ویندزور. کاخ باکینگهام همچنین عکس های دیده نشده از نوه های سلطنتی را به عنوان بخشی از ادای احترام احساسی ، از جمله تصویری از شارلوت به عنوان یک کودک نوپا ، منتشر کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>