به لباس های عروس 5 Dolce & Gabbana لیدی کیتی اسپنسر مراجعه کنید

[ad_1]

لیدی کیتی اسپنسر ، خواهرزاده پرنسس دایانا ، که به ارتباط با صنعت مد مشهور است و از دوستان برند Dolce & Gabbana است ، خانه لوکس مستقر در میلان را برای لباس او برای روز عروسی انتخاب کرد. کیتی اسپنسر با مایکل لوئیس ، تاجر و رئیس هیئت مدیره گروه Foschini در ویلا آلدوبراندینی در فراسکاتی ، ایتالیا ازدواج کرد و این زن و شوهر اکنون عکس های لارکین آلمان و فیلم های پشت صحنه از مراسم ازدواج تا قبل از ازدواج را برای داماد خود به اشتراک می گذارند.

اسپنسر ، که در نمایشگاه باند Dolce & Gabbana شرکت کرده است ، با تیم آلتا مودا کار کرده تا سفارشی نه یک بلکه 5 لباس عروس متفاوت ایجاد کند ، هر کدام از آنها دامن بزرگ و از جزئیات با شکوه است ، از گل های گل پاستیل گرفته تا سنگ های قیمتی تزئین شده .

شماره توری الهام گرفته از ویکتوریا که از راهرو استفاده می کرد ، با یک دکل کرست ، شانه های پف کرده ، دکمه های تمیز و ردیف های دکمه های ظریف در آستین ها همراه بود. همان دوخت از روی حجاب کفگیر تقلید شده بود و تیم D&G طرح هایی از این ظاهر را به اشتراک گذاشت که هر سه مورد را می توانید در آینده مشاهده کنید. کاملاً امن است که بگوییم هر لباس مجلسی نمایش را در لحظه خاص خود از مراسم تا پذیرایی به سرقت برده است. در جلو ، به كیتی اسپنسر در اتصالات او مراجعه كنید و كلیك كنید تا ببینید چطور لباس روی كاغذ تصور شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>